بازیگر نقش علی در سریال خاله خانم کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش علی در سریال خاله خانم کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش علی در سریال خاله خانم کیست

داوود اسدی بازیگر نقش علی در سریال خاله خانم میباشد او متولد ۶ آذر ۱۳۴۸ در تهران بود و در ۳ فروردین ۱۳۸۷ بر اثر سکته قلبی در سن 39 سالگی فوت کرد او با بازی در برنامهٔ طنز ساعت خوش معروف شد که در این برنامه، یکی از نویسندگان آیتم‌ها هم بود.

بازیگر نقش علی در سریال خاله خانم کیست +بیوگرافی و عکس

بیوگرافی داوود اسدی

بیوگرافی داوود اسدی , داوود اسدی (۶ آذر۱۳۴۸–۳ فروردین۱۳۸۷) بازیگر تلویزیون و سینما بود. او با بازی در برنامهٔ طنز ساعت خوش معروف شد. وی در تهران به فعالیت هنری اشتغال داشت. از او یک فرزند پسر به نام «دانیال» به جا مانده است.

داوود اسدی، بازیگر، نویسنده و طراح صحنه سینما و تلویزیون، در آثاری همچون سریال تلویزیونی «ساعت خوش»، سریال تلویزیونی «پرواز ۵۷» و سریال تلویزیونی «101 راه برای ذله کردن پدر و مادرها» فعالیت داشته است.

سوابق

داوود اسدی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار داوود اسدی می‌توان به بازیگری در سریال ساعت خوش، سریال پرواز ۵۷ و سریال 101 راه برای ذله کردن پدر و مادرها اشاره کرد.

داوود اسدی نخستین بار در تلویزیون حضور یافته و سال 1372 در سریال پرواز ۵۷ به کارگردانی مهران مدیری و شیرین جاهد بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال ساعت خوش، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای داوود اسدی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون مهران مدیری، حمید لولایی، رضا عطاران و رضا شفیعی‌جم را تجربه کرد.

بازیگر نقش علی در سریال خاله خانم کیست +بیوگرافی و عکس

علت فوت

آقای داوود اسدی ساعت ۲ بامداد ۳ فروردین ۱۳۸۷ در سن ۳۸ سالگی بر اثر ایست قلبی درگذشت و در حال حاضر در قطعه ۸۸ ردیف ۱۴۳ شماره ۲۲۲ بهشت زهرا در خاک آرمیده است

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *