بازیگر نقش علی و آتقی در سریال آینه عبرت کیست +عکس جدید و بیوگرافی

بیوگرافی محمود دینی بازیگر نقش علی و جواد گلپایگانی بازیگر نقش آتقی در سریال آینه عبرت کیست و عکس جدید و سرنوشت آنها را در این صفحه ببینید.

بازیگر نقش علی و آتقی در سریال آینه عبرت کیست +عکس جدید و بیوگرافی

به مناسبت بازپخش سریال آینه عبرت از شبکه آی ممکن است سرنوشت بازیگران این سریال برای شما جالب باشد .

بازیگران نقش اول این سریال محمود دینی در نقش علی و جواد گلپایگانی در نقش آتقی می باشد.

بازیگر نقش آتقی در سریال آینه عبرت

جواد گلپایگانی در بین بازیگران سریال آینه عبرت سرنوشت بسیار عجیب و غریبی داشت.

بازیگر نقش علی و آتقی در سریال آینه عبرت کیست +عکس جدید و بیوگرافی

جواد گلپایگانی متولد ۶ اسفند ۱۳۲۹ در شهر گلپایگان بود او با سریال آتقی در سال ۱۳۵۰ به شهرت دست یافت اما در سال ۱۳۸۰ اتفاق عجیبی برای او رخ داد تا از دنیای بازیگری کنار رود .

جواد گلپایگانی در حالی که خودرویش بیمه نداشت با یک عابر پیاده تصادف میکند و متاسفانه عابرجان خود را از دست میدهد و به پرداخت ۶ میلیون تومان دیه محکوم می‌شود اما به دلیل نداشتن این مبلغ راهی زندان می‌شود او می‌گوید این اتفاق تمام زندگی مرا خراب کرد جواد گلپایگانی می‌گوید من یک کارخانه در گلپایگان داشتم و آن را برای تهیه‌کنندگی فروختم در ۱۳۸۲ یک پیرمرد ۷۴ ساله ناگهان در وسط جاده در مسیر تهران به گلپایگان پرید و من با او تصادف کردم.

همچنین ببینید بازیگر نقش عاطفه و افسانه در سریال آینه عبرت کیست

بازیگر نقش علی در سریال آینه عبرت

محمود دینی بازیگر نقش علی است متولد ۱۳۴۲ در شهرستان بیجار بوده و فوق دیپلم نظامی دارد عضو نیروی هوایی و هلیکوپتری کمیته انقلاب اسلامی بود در ثانی در سالگی وارد عرصه هنر شد و با فیلم تیغ و ابریشم اولین گام خود را برداشت اما با سریال آینه عبرت توانست به شهرت دست یابد.

بازیگر نقش علی و آتقی در سریال آینه عبرت کیست +عکس جدید و بیوگرافی

محمود دینی بازیگری بازیگری حرفه ای در تلویزیون را با سریال گزارش، نقطه صفر آغاز کرد. این سریال به کارگردانی محسن شاه محمدی تولید سال 1372 بود که از شبکه یک پخش شد. داستان این سریال درباره درگیری یک افسر پلیس با تشکیلات بزرگ و قدرتمندی از قاچاقچیان مواد مخدر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.