عموی امیر تتلو کیست واکنش به مذهبی شدن تتلو

عموی امیر تتلو کیست واکنش به مذهبی شدن تتلو

عموی امیر تتلو کیست

محمدعلی مقصودلو رعمو امیر تتلو یکی از تاجران پارچه است که قبلا امیر تتلو با هم همکاری میکرد اما در نهایت تصمیم گرفت که به سوی موسیقی برود و از کار تجارت و پارچه فاصله گرفت.

محمدعلی مقصودلو عموی «امیر تتلو»، خواننده جنجالی با اشاره به اینکه این خواننده سیاسی نیست و مذهبی است، درباره برخورد قوه قضاییه با او گفت: «انشاالله که خیلی خوب است. چون امیرحسین را می‌بینند که چقدر پسر خوبی‌ است. امیر هرچه گفته تحت تاثیر مواد یا محیط بوده است.»

محمدعلی مقصودلو، امیر تتلو را در جمع خانوادگی شخصی خجالتی دیده و تغییرش به یک آدم پرخاشگر برایش جای سوال دارد.

حاکمه تتلو که از اسفند سال گذشته به اتهام تشویق نسل جوان به فساد و فحشا و فراهم کردن شرایط آن، فعالیت تبلیغی علیه نظام، دایر کردن سایت شرط بندی برای قمار و تشویق دیگران به آن، انتشار محتویات مستهجن در قالب تولید کلیپ و آهنگ، تحریک و دعوت از مخاطبان به ارتکاب جرائم منافی عفت، مصرف موادمخدر، اجتماع و تبانی علیه امنیت کشور با توصیه به هواداران و فعالیت آموزشی و تبلیغی مغایر شرع اسلام در شعبه 26دادگاه انقلاب تهران آغاز شده بود، دوشنبه گذشته و با برگزاری سومین جلسه پایان یافت.

تتلو نیز پاسخ داد: قصدم ترویج موادمخدر نبود. می‌خواستم برای کسانی که آلوده به مشروبات الکی و موادمخدر هستند جایگزین گیاهی معرفی کنم تا ضرر کمتری داشته باشد که این اشتباه بوده و اشتباهم را می‌پذیرم.
وی سپس در پاسخ به سؤال نماینده دادستان که چرا صفحه اینستاگرام شما بسته شد، گفت: در یک استوری اینستاگرام از خانم‌های ۱۵ تا ۲۰ سال برای ساخت ویدئوی یکی از آهنگ‌ها دعوت شد که طبق قانون اروپا این موضوع را کودک‌آزاری تلقی کردند و صفحه را بستند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *