عکس های جدید سحر صباغ سرشت بازیگر نقش جیران در سریال روزگار جوانی

عکس های جدید سحر صباغ سرشت بازیگر نقش جیران در سریال روزگار جوانی کیست؟ به همراه تصاویر و زندگینامه کامل او را در این صفحه ببینید.

عکس های جدید سحر صباغ سرشت بازیگر نقش جیران در سریال روزگار جوانی

عکس های جدید سحر صباغ سرشت

در هجدهمین روز از اردیبهشت ماه سال ۱۳۵۹ در شهر تهران دیده به جهان گشوده است ، و  از بازیگران ایرانی است که در حرفه بازیگری و دسیار کارگردان و مدیر تولید فعالیت دارد .

تحصیلات

ایشان دارای مدرک لیسانس در گرایش ادبیات نمایش می باشد.

عکس های جدید سحر صباغ سرشت بازیگر نقش جیران در سریال روزگار جوانی

درحال حاضر  علاوه بر حرفه بازیگری و هنر در زمینه تبلیغات محصولات آرایشی نیز فعالیت میکند.

آعاز فعالیت هنری

از مجموعه فعالیت ایشان در عرصه بازیگری میتوان به فیلم های مثل سلام به انتظار، هوای تازه ، ماه مهربان ، کاشانه ، سریال روزگار جوانی اشاره کرد.

از مجموعه فعالیت خانم صباغ سرشت در زمینه سازنده فیلم و محری طرح میتوان به فیلم لذت حقیقت ، وقتی بهار می آید ، ماه مهربان ، روزگار جوانی، همسایه ها ، مجرم کیست ، تلخ شیرین  را نام برد.

داستان این مجموعه درباره 5 پسر دانشجو بود که در تهران هم اتاق میشوند که هرکدام از انها زندگی پرفراز و نشیبی را طی کرده بود.

عکس های جدید بازیگر جیران در سریال روزگار جوانی | سحر صباغ سرشت

عکس های جدید سحر صباغ سرشت

ایشان در سال ۹۷ زمانی که ۳۸ سال سن داشت با آقای مسعود آذری وارد زندگی مشترک شد.

بازیگر نقش جیران در سریال روزگار جوانی چه کسی است؟

او در سال 1377 در سریال روزگار جوانی بازی کرده است و در نقش جیران ظاهر شده نقشی که بسیار مهم بود و در این سریال پر رنگ میباشد.

این مجموعه از مجموعه های خاطره انگیز اواخر دهه هفتاد بود که در بین مردم بسیار محبوب بود و علاقمندان تلویزیون این سریال را دنبال میکردند.

تصاوویر سحر صباغ سرشت بازیگر نقش جیران در سریال روزگار جوانی

اولین تجربه خود را در زمینه تهیه کننده توانست در فصل نرگس در سال ۱۳۹۴ کسب کند ، که موضوع این فیلم کاملا اجتماعی بوده و مسله اهدا عضو را به تصویر میکشد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *