عکس پروفایل پرسپولیس شیره و عشقه زلزله + عکس نوشته پرسپولیس

عکس پروفایل دختر و پسر پرسپولیس + عکس نوشته های پرسپولیس را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

عکس پروفایل دختر و پسر پرسپولیس

پرسپولیس از تیم های پرطرفدار ایران و آسیا میباشد که هوادارانش به این تیم تعصب خاصی دارند

این تیم در سالهای گذشته توانسته نتایج و افتخارات زیادی را به دست اورد و موفق شده هواداران خود را راضی نگه دارد .

عکس پروفایل پرسپولیس شیره و برنده سلطان + عکس نوشته پرسپولیس

دختران و پسران دو اتیشه پرسپولیسی در اینستاگرام و تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی سعی میکنند که پروفایل خود را تصویری زیبا از این تیم قرار بدهند و احساسات خود را به این تیم ابراز کنند.

همچنین ببینید:

عکس پروفایل دختر پرسپولیسی و عکس دخترونه پرسپولیسی برای استوریعکس پروفایل دختر پرسپولیسی و عکس دخترونه پرسپولیسی

پرسپولیس یک واژهٔ یونانی به معنای شهر پارسی است که از دو واژهٔ «پرسه» (به یونانی: Πέρσης) به معنای پارسی و «پولیس» (به یونانی: Πόλις) به معنای شهر تشکیل شده‌است.

عکس پروفایل پرسپولیس عشقه عشق فقط پرسپولیس

یونانیان باستان به پارسه یا تخت جمشید، پایتخت دودمان هخامنشیان، پرسپولیس می‌گفتند.

پس از انقلاب و در سال ۱۳۶۰، سازمان تربیت بدنی نام بولینگ عبده را به مجموعه ورزشی شهید چمران تغییر داد و قرار شد پرسپولیس از سال ۱۳۶۱، با نام دیگری فعالیت کند.

بازیکنان در اعتراض به این تصمیم، در بازی با هما در جام باشگاه‌های تهران حاضر نشدند و قهرمانی این مسابقات را از دست دادند.

عکس پروفایل عشق فقط پرسپولیس عکس پروفایل پرسپولیس شیره و عشقه زلزله + عکس نوشته پرسپولیس عکس پروفایل پرسپولیس شیره و عشقه زلزله + عکس نوشته پرسپولیس عکس پروفایل پرسپولیس دختر شیره و عشقه سلطان + عکس نوشته پرسپولیس عکس پروفایل پرسپولیس شیره و عشقه سلطان + عکس نوشته پرسپولیس عکس پروفایل پرسپولیس شیره و برنده سلطان + عکس نوشته پرسپولیس عکس پروفایل ارتش سرخ پرسپولیس شیره و عشقه سلطان عکس پروفایل سلامتی پرسپولیسیا شیره و عشقه زلزله + عکس نوشته پرسپولیس عکس پروفایل پرسپولیس تا ابد هوادارتم عکس پروفایل پرسپولیس شیره و برنده سلطان + عکس نوشته پرسپولیس عکس پروفایل پرسپولیس شیره و برنده سلطان + عکس نوشته پرسپولیس

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *