فیلم / غرق شدن 5 عضو خانواده در استخر کشاورزی تایباد

غرق شدن 5 عضو خانواده در استخر کشاورزی تایباد همراه با جزئیات کامل را در این صفحه بخوانید.

اتفاق دلخراشی روز گذشته در شهرستان تایباد رخ داده و متاسفانه ۵ نفر از اعضای یک خانواده در استخر کشاورزی جان خود را از دست دادند .

فیلم / غرق شدن 5 عضو خانواده در استخر کشاورزی تایباد

ماجرای غرق شدن 5 عضو خانواده در استخر کشاورزی تایباد

استخر های کشاورزی که برای آبیاری زمین های کشاورزی استفاده می‌شود برخی از اهالی روستا برای شنا در فصل گرما به آنجا مراجعه می کنند که متاسفانه در برخی از موارد دچار حوادث دلخراشی میشوند .

دراین باره رئیس ایستگاه آتش نشانی تایباد می‌گوید ابتدا یک نوجوان در استخر گرفتار شده است که چهار نفر از خانواده او برای نجاتی نوجوان تلاش می کنند اما هر چهار نفر نیز به سرنوشت این نوجوان گرفتار شده و جانشان را از دست می دهند.

فیلم / غرق شدن 5 عضو خانواده در استخر کشاورزی تایباد

باتوجه به آشنا نبودن این افراد با فن شنا و همچنین وضعیت استخر کشاورزی همه آنها در این استخر غرق شدند و گیر کردن در گلو لای این استخر یکی از دلایل مرگ آنها بوده است.

نیروهای امدادی اجساد همه این افراد را  از این استخر بیرون آوردند و به پزشکی قانونی منتقل کردند.

فیلم غرق شدن ترانه علیدوستی در دریا
فیلم غرق شدن راننده نیسان در سیل روستای کیسکان

لازم به ذکر است که چنین حادثه ای چند روز پیش در یکی از روستاهای عبدل آباد خوشاب استان خراسان رضوی افتاده بود که گویا درس ربطی برای شهرهای دیگر نشده است.

فیلم / غرق شدن 5 عضو خانواده در استخر کشاورزی تایباد

در حادثه مشابهی که در یکی از استخرهای کشاورزی واقع در روستای عبدل آباد خوشاب خراسان رضوی رخ داد پنج نفر که رابطه خویشاوندی با هم داشتند برای نجات جان یک کودک در حال غرق شدن اقدام کردند که متاسفانه همگی آنها یکی پس از دیگری جان خود را از دست دادند.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *