فیلم جشن فارغ التحصیلی دانشجویان تربیت بدنی دانشگاه اصفهان

فیلم کامل جشن فارغ التحصیلی دانشجویان تربیت بدنی دانشگاه اصفهان

فیلم جشن فارغ التحصیلی دانشجویان تربیت بدنی دانشگاه اصفهان حواشی زیادی را به وجود آورده است

دختران و پسران دانشجویی که تحصیلات خود را به پایان رساندند در اقدامی خاص حرکات آکروباتیک و نمایشی به تصویر کشیدن و ویدیو آن در فضای مجازی وایرال شد و واکنش‌های زیادی را در پی داشته است.

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان تربیت بدنی دانشگاه اصفهان

هنوز هیچ کدام از مسئولان این دانشگاه واکنشی نشان ندادند به نظر نمی‌رسد که واکنش منفی به این ویدیو داشته باشند.

برخی از کاربران فضای مجازی از اینکه حرکات نمایشی توسط دختران فارغ التحصیل شده صورت گرفته است متعجب شده که منظور از این ویدیو چیست و چه پیامی را به دنبال دارد.

قبلا در کرمانشاه شاهد برگزاری جشن‌های فارغ التحصیلی خارج از عرف و رقص و پاکوبی مختلط بودیم که حالا دانشجویان فارغ التحصیل شده دانشگاه اصفهان سعی کردند با حرکات آکروباتیک و ورزشی ویدیو یادگاری از خود بر جای بگذارند.

دانشگاه تربیت بدنی اصفهان

دانشکده علوم ورزشی در حال حاضر دارای سه گروه ویک مرکز آموزشی تحت عناوین ۱-فیزیولوپی ورزشی ۲-آسیب شناسی و حرکات اصلاحی ۳-رفتار حرکتی ومدیریت ورزشی و همچنین مرکز تربیت بدنی عمومی می باشد. این گروه در سه مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشدو دکتری به تربیت دانشجو مشغول است.
به طور کلی در دوره کارشناسی ۲۰ واحد عمومی۱۱۲ واحد اختصاصی وجود دارد. حدود ۳۰ درصد از واحد های اختصاصی به صورت عملی و مابقی به صورت تئوری ارائه می شود. دوره کارشناسی ارشد در شش گرایش شامل ۱-فیزیولوپی ورزشی (گرایشهای محض و بالینی) ۲-آسیب شناسی و حرکات اصلاحی ۳- رفتار حرکتی ۴- مدیریت ورزشی ۵-بیو مکانیک ورزشی ۶- روانشناسی ورزشی ،ارائه شده و حدود ۳۸ واحد درسی را شامل می شود.
تاریخچه دانشکده تربیت بدنی دانشگاه اصفهان
۱۳۵۴- گروه تربیت بدنی جهت ارائه واحد درسی تربیت بدنی عمومی در دانشکده علوم تربیتی شکل گرفت. آقای دکتر علیجانیان به عنوان اولین رئیس گروه به فعالیت پرداختند. اعضای اولیه گروه همگی از اداره تربیت بدنی به گروه پیوستند.
۱۳۶۲- اولین دوره از دانشجویان رشته تربیت بدنی در گروه پذیرفته می شوند. آقای سید اسماعیل میر رمضانی به همراهی آقایان دادفرنیا, دکتر طبائیان, دکتر خیام باشی در راه اندازی دوره کارشناسی تربیت بدنی نقش کلیدی داشتند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *