فاطمه داوند کیست؟ همه چیز درباره فاطمه کاراته

فاطمه داوند کیست؟ بیوگرافی فاطمه داوند یا فاطمه کاراته که در اغتشاشات گرانی بنزین به دستگیر شده است و از تلویزیون تصویرش پخش شد.

فاطمه داوند کیست؟ بیوگرافی فاطمه داوند یا فاطمه کاراته اعتشاشات در خوزستان

فاطمه داوند کیست؟

در پی گران شدن بنزین جَو بسیار سنگینی در شهرهای مختلف کشورمان حاکم شد و بسیاری از نارضایتی ها را به دنبال داشت که برخی از این نارضایتی ها با سواستفاده سودجویان به اعتشاش کشیده شد و افراد ضد انقلاب و معاند تا توانستند از این آب گل آلود ماهی گرفتند و با آتش افروزی در بین جوانان و نوجوانان با ترقیب انها را به سمت خود کشانده و سعی میکردند که تعداد معترضین را زیاد نشان داده و با آشوب همراه کنند.

همه چیز درباره اغتشاشات

متاسفانه این اعتراضات در برخی از نقاط کشورمان به اشوب و اغتشاش کشیده شد و باعث گردید که حتی برخی از افراد بیگناه از جمله نیروهای بسیج و امنیتی در راه امنیت کشورمان جان خود را فدا کنند.

البته تعداد مردم عادی که در این بین جان خود را از دست دادند کم نبود.

فاطمه داوند کیست؟ بیوگرافی فاطمه داوند یا فاطمه کاراته اعتشاشات در خوزستان

در نهایت مشخص شد که این اشوب ها توسط برخی از افراد خاص که توسط گروه های ضدانقلاب تحت اموزش قرار گرفته بودند هستند.

یکی از این افراد زنی به نام فاطمه داوند بوده که فاطمه کاراته معروف است او در یک از شهرهای جنوبی کشورمان اقدام به تشویق و ترغیب جوانان در ملاعام کرده که انها را به خیابان فراخوانده و تشویق به خشونت میکرد.

این زن زمانی به شهرت رسید که شبکه دوم سیما در بخش خبری بیست و سی تصویر او را نشان داده و درباره اقداماتی که انجام داده بود پرده برداشت.

  • ایجاد اخلال در نظم عمومی
  • سابقه عضورت در گروه های ضدانقلاب
  • ملاقات با عناصر ضدانقلاب در شما کشور عراق
  • هدایت و ارتباط گیری از گروه های معاند در جریان اغتشاشات
  • قصد متواری شدن از کشور به صورت غیرقانونی از مرزهای کشورمان

 

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *