فایل صوتی سیما ثابت: پونه با التماس میگه من شوهر دارم

فایل صوتی سیما ثابت: پونه با التماس میگه من شوهر دارم

فایل صوتی سیما ثابت: پونه با التماس میگه من شوهر دارم

فایل صوتی سیما ثابت: پونه با التماس میگه من شوهر دارم

فایل صوتی از سیما ثابت مجری شبکه را اینترنشنال در فضای مجازی منتشر شده و مدعی می‌شود که اساتید دانشگاه لندن معتقد هستند نباید به رژیم کنونی حاکم بر ایران دشمنی کرد چرا که در شرایط فعلی این رژیم هیچ گونه ضرر و زیانی برای اروپا ندارد سیما ثابت در بخش دیگر از صحبت‌های خود مدعی می‌شود که کارکنان شبکه بی بی سی فارسی حتی لیسانس خبرنگاری و یا مدارک تحصیلی مرتبط را ندارند و مشتی بی‌سواد در این شبکه فعالیت دارند و صرفاً این شبکه در بین مردم بزرگ شده است.

سیما ثابت در بخشی دیگر از صحبت‌های خود به پونه یکی از کارمندان شبکه ایران اینترنشنال اشاره می‌کند که در حالی مورد آزار جنسی قرار می‌گیرد که با التماس می‌گوید من شوهر دارم اما مدیران این شبکه به کار کثیف خود ادامه می‌دهند.

فایل صوتی سیما ثابت

لازم به ذکر است که سیما ثابت مدتی است همکاری خود را با شبکه ایران اینترنشنال قطع کرده و می‌گوید به دلیل کرامت انسانی از این شبکه استعفا داده است.

همچنین ببینید

استعفا سیما ثابت از ایران اینترنشنال به علت هیز بازی فرداد فرحزاد

علت استعفای سیما ثابت مجری شبکه ایران اینترنشنال مشخص شد

بیوگرافی سیما ثابت مجری ایران اینترنشنال و همسرش کیست افشاگری

پشت پرده اخراج سیما ثابت از شبکه ایران اینترنشنال مشخص شد

پشت پرده سامان رسول پور و سیما ثابت مجری شبکه ایران اینترنشنال

زهرا شهرکی با نام مستعار سیما ثابت از مجریان رسانه تروریستی اینترنشنال چهره‌ای است که اخیراً با حمایت‌های ویژه آل سعود بر سر زبان‌ها افتاده است. زهرا شهرکی در ابتدای ورود به انگلستان یک شرکت آشپزی به راه انداخت و با نام مستعار سیما ثابت با بی بی سی و شبکه سعودی ایران ایننرنشنال فعالیت رسانه ای خود را آغاز کرد. و در حال حاضر به عنوان به مجری در این شبکه مشغول فعالیت است.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *