فرشید لک اعضای بدن اش اهدا شد؟ خبر جدید

فرشید لک اعضای بدن اش اهدا شد؟ خبر جدید

فرشید لک فوتبالیست و بازیکن فوتبال که سابقه حضور در تیم نیروی زمینی تهران و نفت مسجد سلیمان را در کارنامه داشت به دلیل خوردن قهوه مسموم به کما رفت و بعد از چند روز درگذشت.

فرشید لک اعضای بدن اش اهدا شد؟ خبر جدید

فرشید لک اعضای بدن اش اهدا شد؟

فرار بود که اعضای بدن این فوتبالیست اهدا شود و خانواده اش گفته بودند باید صبر کنند تا تکلیف او روشن شود و امید زیادی به بازگشت او داشتند اما حالا که فرشید لک فوت کرده است خانواده اش اجازه اهدای اعضای بدنش را داده اند.

برادر فرشید لک قبلا در این باره گفتته بود من اصلا نمی‌خواهم منفی فکر کنم اما اینجا هیچ بویی از امید نیست. فقط دیروز به مطب یک خانم دکتر بیهوشی رفتیم و تنها کسی که به ما امیدواری داد، همین خانم دکتر بود. اینجا هیچ بویی از امید نیست و همه می‌گویند کار خدایی بکنید و این بچه کارش تمام است و این حرف‌ها. ما می‌گوییم اهدای عضو هیچ مشکلی ندارد و اگر کمک به زندگی کسی می‌کند، این کار را می‌کنیم اما ما هنوز راه داریم، هنوز کسی صد درصد اعلام نکرده کار این بچه صد درصد تمام است. برای اهدای عضو هیچوقت دیر نیست. اصلا ما نمی‌خواهیم اگر اعضا و جوارح این بچه به درد کسی می‌خورد، زیر خاک برود ولی من به عنوان یک انسان تا لحظه‌ای که امید هست، می‌جنگم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *