فرکانس شبکه استقلال در ماهواره + پخش زنده شبکه ماهواره ای استقلال

فرکانس شبکه استقلال در ماهواره + پخش زنده شبکه ماهواره ای استقلال

پخش زنده شبکه ماهواره ای استقلال + فرکانس شبکه استقلال در ماهواره و ماجرای تاسیس ورزشگاه اختصاصی استقلال را در ادامه ببییند.

پخش زنده شبکه ماهواره ای استقلال

فرکانس شبکه تلویزیونی استقلال در ماهواره یاهست «12149»، «Vertical 27500» و در ماهواره هاتبرد «Esteghlal HotBird ،13-E ،12520 ،Vertical ،27500» قابل دسترس است.

مصطفی آجرلو مدیرعامل استقلال در جلسه معارفه سرمربی جدید اعلام کرد که شبکه ماهواره ای اختصاصی استقلال به صورت آزمایشی راه اندازی شده و همچنین یک ورزشگاه اختصاصی برای این تیم در حال افتتاح میباشد. خبری که بیش از ۳۰ سال است مدیرعامل استقلال به دنبال اجرای باشگاه استقلال توانست در فصل گذشته قهرمان لیگ برتر شود و بدون شکست رکورد جدیدی را در لیگ برتری کشور به ثبت برساند حالا به دنبال افزایش امکانات این باشگاه میباشد

استقلال و پرسپولیس در حال حاضر در ورزشگاه اختصاصی ندارند و افتتاح ورزشگاه اختصاصی برای استقلال میتواند خبر بسیار خوبی برای هواداران این تیم باشد.

مصطفی آجرلو در طول مدیریت خود همیشه سعی داشته که امکانات تیم را ارتقا بدهد حالا باید ببینیم که با افتتاح شبکه های ماهواره ای و ورزشگاه اختصاصی توقع هواداران را در فصل جدید براورده میکند یا خیر .

این در حالی است که فرهاد مجیدی سرمربی سابق استقلال که این تیم را توانست بدون شکست قهرمان کند استعفا داده و مربی پرتغالی جایگزین شده است مربی که در چند فصل گذشته عملکرد ناموفق ای داشته است و حالا امید هواداران استقلال به این مربی می باشد ریکاردو سرمربی پرتغالی سابقه هدایت تیم پورتو یکی از تیم های معتبر اروپایی را برعهده داشته که در زمینه مربیگری بسیار باتجربه می باشد باید ببینیم فصل آینده باشگاه استقلال چه عملکردی خواهد داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.