فلور نظری الان کجاست و چه میکند + عکس جدید

فلور نظری الان کجاست و چه میکند + عکس جدید

فلور نظری الان کجاست و چه میکند

فلور نظری بازیگر سینما و تلویزیون در حال حاضر در آلمان زندگی میکند و مدتیست که از دنیای بازیگری کناره گیری کرده است او در اینستاگرامش تصاویری از خود به اشتراک میگذارد که نشان میدهد از ایران رفته است.

آخرین اخباری که پیرامون فلور نظری وجود داشت مربوط به مرگ زهره فکور بود که از دوستان صمیمی فلور میباشد و درباره مرگ زهره فکور گفت به من تماس گرفت و درد و دل کرد و نمیدانستم خودکشی میکند.

فلور نظری الان کجاست و چه میکند + عکس جدید

فلور نظری بازیگر مشهور سینما و تلویزیون که با سریال مسافری از هند به شهرت رسیده است. این بازیگر اخیرا تغییرات زیادی در چهره و استایلش داشته و بسیار جوان تر از قبل شده است. او ساکن آلمان است و به تازگی یک دختر به سرپرستی گرفته است.

او میگوید شیرین‌ترین خاطراتم به سریال «خانه به دوش» و کار با رضا عطاران برمی‌گردد، تلخ‌ترین خاطره‌ام فوت «رضا سعیدی» عزیز بود وقتی که من مشغول بازیگری در «رویای خیس» بودم. آقای لیالستانی هم، سریالی را کار می‌کردند و بعد شنیدیم هنرمند ارزشمندمون سرصحنه فوت کردند.

بازیگر نقش نسرین در خانه به دوش کیست و الان کجاست +عکس

توصیه را کسی گوش نمی‌کند، همه می‌خواهند زود، تند و سریع مشهور شوند. آن هم نه یک بازیگر محبوب؛ اما برای آن دسته که گوش شنوا دارند عرض می‌کنم، سخت بخواهید بازیگر شوید، سخت بخوانید و سخت‌ تمرین کنید، زیاد فیلم ببینید و در دیدن فیلم‌ها توجه و دقت داشته و بر جامعه‌ای که زندگی می‌کنید، اشراف داشته باشید، همراه با صبر و پشتکار.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *