(فیلم) آواز مژگان شجریان بر سر مزار استاد شجریان

(فیلم) آواز مژگان شجریان بر سر مزار استاد شجریان را در این صفحه مشاهده نمایید.

روز گذشته مراسم خاکسپاری استاد شجریان در توس و آرامگاه فردوسی با حضور گسترده مردم برگزار شد مردم به صورت یکصدا شعر مرغ سحر ناله سر کن را به یاد استاد میخواندند.

همچنین آقای همایون شجریان نیز موقع خاسپاری این شعر را با صدایی بغض آلود خواند.

دختر شجریان ،خانم مژگان نیز سر مزار پدر این شعر را خواند و مردم او را همراهی کردند.

(فیلم) آواز مژگان شجریان بر سر مزار استاد شجریان

مژگان شجریان یک خرداد ۱۳۴۸ در تهران متولد شد. مژگان شجریان لیسانس موسیقی و نقاشی دارد و کارشناسی ارشدش را هم در رشته‌ی گرافیک گرفته است.

(فیلم) آواز مژگان شجریان بر سر مزار استاد شجریان

پدرش استاد محمدرضا شجریان خواننده ایرانی و مادرش فرخنده گل افشان می باشد. مژگان شجریان دو خواهر بزرگتر بنام راحله و افسانه و یک برادر کوچکتر بنام همایون شجریان دارد و از ازدواج دوم پدرش یک برادر ناتنی بنام رایان دارد.

مژگان شجریان زیر نظر نوازندگان ممتاز ایرانی چون محمدرضا شجریان ، محمدرضا لطفی ، حسین علیزاده و پرویز مشکاتیان تعلیم دیده است.

همچنین ببینید:

بیوگرافی مژگان شجریان و همسرش (دختر استاد محمدرضا شجریان) بیوگرافی مژگان شجریان و همسرش

مژگان شجریان در بیش از 60 کنسرت به طور گسترده در جشنواره های بزرگ بین المللی و سالن های معتبر کنسرت در اروپا ، آمریکای شمالی ، استرالیا با موسیقی دان ارجمند ایرانی (محمدرضا شجریان ) اجرا کرد.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *