فیلم / احسان علیخانی در بین زلزله زدگان خوی و در حال کمک به زلزله زده ها

احسان علیخانی به همراه پرویز پرستویی و رسول خادم به شهرستان خوی رفته و به زلزله زدگان کم کردند کاری بسیار زیبا و انسان دوستانه که نشان از سخاوت این چهره ها دارد و به شخصا خودشان به خوی رفته تا به زلزله زدگان کمک کنند.

برخی از چهره های هنری و ورزشی و سلبریتی ها برای زلزله زدگان خوی کمک های مردمی جمع آوری کردند و برخی از این چهره ها در اینستاگرام شماره حساب دادند به مردم برایشان پول واریز کند که البته شنیده شد حساب بانکی ها مسدود شد و باید مجوز لازم را برای جمع آوری کمک داشته باشند.

به هررحال احسان علیخانی و تعدادی از چهره هایی سینمایی و ورزشی به شهرستان خوی رفته تا به زلزله زدگان مستقیما کمک کنند ویدیویی که از آنها در فضای مجازی منتشر شده و مورد توجه قرار گرفته است.

فیلم / احسان علیخانی در بین زلزله زدگان خوی و در حال کمک به زلزله زده ها

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از جمع آوری ۱۱۷ میلیارد تومان کمک مردمی‌برای زلزله زدگان خوی خبر داد.  وحید سلیمی در تشریح جزئیات کمک‌های غیر نقدی به زلزله زدگان خوی گفت: در ۹ روز اخیر ۲۳ هزار تخته پتو، ۱۰ هزار و ۳۴۳ دستگاه بخاری برقی، ۸۱ هزار و ۱۴۶ قوطی انواع کنسروجات، ۲ هزار بسته کفش و پوشاک، ۷۰۰ هزار قرص نان، ۷۹۰ قوطی شیر خشک، ۱۲ هزار و ۶۷۸ بطری آب معدنی، ۴ هزار و ۴۰۰ کیلوگرم آرد، ۳۵ هزار و ۳۸۱ بسته مواد غذایی و ۲۶ هزار و ۴۶۶ بسته بهداشتی و مواد شوینده به عنوان اقلام و کالاهای اهدایی عموم هموطنان عزیزمان، به انبار مشارکت‌های مردمی جمعیت هلال احمر در شهرستان خوی وارد و طی این مدت ۴۳۵ هزار پرس غذای گرم از محل کمک‌های مردمی، در سه وعده غذایی شبانه روز، در میان خانوارهای آسیب دیده از زلزله خوی توزیع شده است.

همچنین ببینید

جوک و شوخی کاربران با سریال پوست شیر و مرگ ساحل و رضا پروانهشوخی های کاربران با سریال پوست شیر را ببینید

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود.
راستی اگر شما هم میخواهید بیوگرافی خودتان و یا آدرس و اطلاعات کسب و کارتان را در گوگل ثبت کنید اینجا را ضربه بزنید.
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *