فیلم احسان کرمی و برزو ارجمند با پرچم شیر و خورشید ضد انقلاب شدند

فیلم احسان کرمی و برزو ارجمند با پرچم شیر و خورشید در بین ضد انقلاب ها

فیلم احسان کرمی و برزو ارجمند با پرچم شیر و خورشید ضد انقلاب شدند دو چهره ای که گویا تصمیم خود را گرفته اند و دیگر قصد بازگشت به ایران را ندارند.

احسان کرمی و برزو ارجمند رسما به جمع ضدانقلاب ها پیوستند و موضع خود را در حوادث اخیر کشور نشان دادند آنها با گرفتن پرچم شیروخورشید نشان دادند که از طرفداران سلطنت طلب ها هستند و برای براندازی تلاش خواهند کرد بدون شک بعد از مدتی باید شاهد حضور برزو ارجمند به شبکه های ضدانقلابی باشیم تصمیمی که چندی پیش احسان کرمی گرفته بود.

فیلم احسان کرمی و برزو ارجمند با پرچم شیر و خورشید

احسان کرمی که چهره چندان مطرحی در تلویزیون نبود اما برزو ارجمند که سابقه طولانی در سینما و تلویزیون ایران داشت برای همیشه از دنیال بازیگری کنار گذاشته شد او فیلم ها و سریالهای زیادی را بازی کرده بود حالا فیلم ها و سریالهایی که بازی کرده اند برای همیشه بایگانی خواهند شد و دیگر از صداوسیما پخش نخواهند شد.

فیلم احسان کرمی و برزو ارجمند با پرچم شیر و خورشید ضد انقلاب شدند

حذف برزو ارجمند از صداوسیما

فیلم اخراجی که بارها از شبکه های مختلف صداوسیما پخش شده بود دیگر پخش نخواهد شد چرا که برزو ارجمند نقش مهمی را در این فیلم بر عهده داشت.

برزو ارجمند در سریالهای طنز زیادی حضور داشته که همگی از تلویزیون پخش میشدند و حالا باید بایگانی شوند این اقدامیست که صداوسیما بارها گرفته و فیلم ها و سریالهای بازیگران جنجالی را بایگانی میکند.

همچنین ببینید:

احسان کرمی که این روزها در شبکه من و تو به سر میبرد تکلیفش روشن بود اما برزو ارجمند از هنرمندانی بود که خارج شدنش از سینما میتواند باعث ناراحتی هوادارانش باشد.

فیلم احسان کرمی و برزو ارجمند با پرچم شیر و خورشید ضد انقلاب شدند

برزو ارجمند در هفتم فروردین ما سال متولد 1354 در محله احمدآباد مشهد متولد شد. او پسر انوشیروان ارجمند و برادر بهار ارجمند، و برادرزاده داریوش ارجمند بازیگر میباشد. تقریبا تمام خانواده ارجمند اهل موسیقی هستند و خودش هم اولین سازش ملودیکا بود و بعد هم تمبک و تار و در حال حاضر گیتار می نوازد.

برزو ارجمند برای بازی در سریال‌های مشق عشق و یک وجب خاک جایزه بهترین بازیگری را از شبکه‌های جام جم و سه دریافت کرد. همچنین برای بازی در سریال قهوه تلخ کاندید بهترین بازیگری از جشن دنیای تصویر شد. وی برای بازی در فیلم چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ساخته وحید جلیلوند نیز کاندید بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از جشنواره شهر و جشن منتقدان سینمای ایران شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

6 نظر

 1. جنازه فکر کرده کیا بخاطر بابا و عموت معروف شدی برو خجالت بکش از عموی مردت

 2. هه
  اینا از مزدم ایران حمایت نمیکنن چون مردم ایران چیزایی که اینا ازش حمایت میکننو نمیخوان
  اینا دارن از دلاراشون حمایت میکنن
  تکرار میکنم دلااار

  • محمد از اهواز

   خاک بر سر افراد کوته و لمپن که فقط دنبال رو پول هستند. مثل دارازگوشی می مونند که فقط دنبال یونجه میدود

 3. نامردهای عوضی نمک به حرومها

 4. کجا مردم گفتن سلطنت طلبان و تجزیه طلبان رو میخوان که شما یی که دم از مردم میزنید این پرچم رو نماد کردید ..شما اشغالها به اسم مردم تو فکر گرین کارت و دلار هستید وگرنه در داخل کشور اگه عرضه داشتید در جلو مردم پیگیر مطالبات به حقشون بودید

 5. چقدر خودشان را راحت فروختند فقط به خاطر مال دنیا .بعدا متوجه میشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *