فیلم اقدام جوانمردانه رونالدو در بازی پرسپولیس به داور گفت پنالتی نبود

فیلم اقدام جوانمردانه رونالدو در بازی پرسپولیس به داور گفت پنالتی نبود

فیلم اقدام جوانمردانه کریستیانو رونالدو در بازی پرسپولیس و النصر بسیار زیبا بود رونالدو به داور گفت پنالتی نبود.

در دقایق ابتدایی بازی پرسپولیس و النصر سروش رفیعی روی پای رونالدو در محوطه جریمه تکل مشکوکی رفت که داور پنالتی گرفت اما رونالدو به سوی داور امد و گفت: “نو پنالتی” و سعی کرد به داور بفهماند که این خطا نبوده و نباید پنالتی بگیرد .

رونالدو که بعد از ابراز علاقه شدید هواداران ایرانی اش در تهران عاشق ایرانی ها شده دوست دارد که پرسپولیس نیز از گروه صعود کند و دلش نمیخواهد که هواداران پرسپولیس ناراحت باشند.

به هر حال داور این پنالتی را لغو کرد.

فیلم اقدام جوانمردانه رونالدو در بازی پرسپولیس به داور گفت پنالتی نبود

تیم های النصر و پرسپولیس از ساعت 21:30 امشب در چارچوب پنجمین بازی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفته اند و در لحظات اولیه این بازی صحنه جالبی رخ داد.

به گزارش طرفداری، در لحظات آغازین بازی سروش رفیعی روی پای رونالدو تکل زد اما پیش از آنکه پای رونالدو را بزند، پای خود را جمع کرد. رونالدو روی زمین افتاد و داور با دمیدن در سوت خود اعلام پنالتی کرد. همزمان با اعتراض بازیکنان پرسپولیس، رونالدو نیز به تصمیم داور واکنش نشان داد و به داور گفت این صحنه پنالتی نبوده است.

مربی النصر اما نظر دیگری داشت و با اعتراض مربی، داور با VAR صحنه را چک کرد اما همانطور که رونالدو گفته بود، این صحنه پنالتی نبود.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *