خلاصه داستان فیلم انگل (Parasite 2019) برنده اسکار 2020 + بازیگران

خلاصه داستان فیلم انگل (Parasite 2019) برنده اسکار 2020 + بازیگران آن را به همراه جزئیات در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

فیلم ساخت کشور کره جنوبی است که توانسته در جشنواره معتبر جهان به عنوان بهترین فیلم شناخته شود.

خلاصه داستان فیلم انگل (Parasite 2019) برنده اسکار 2020 + بازیگران

آقای بونگ جون-هو کارگردانی آن را بر عهده داشته است و در ژانر کمدی سیاه تهیه گردیده که در سال 2019 در سینماهای جهان اکران شد و استقبال بسیار زیادی از آن به عمل آمد.

در این فیلم بازیگران مطرح کره ای از جمله سونگ کانگ-هو، لی سون-کیون، چو یئو جئونگ، چوی وو-شیک و پارک سو-دام حضور داشتند

در جشنواره فیلم کن 2019 این فیلم موفق شد نخل طلایی را از آن خود کند و همچنین در مراسم گلدن گلوب نیز به عنوان بهترین فیلم انتخاب شد .

خلاصه داستان فیلم انگل (Parasite 2019) برنده اسکار 2020 + بازیگران

فیلم انگل (Parasite 2019) برنده اسکار 2020

فیلم انگل (Parasite 2019)در مراسم اسکار 2020 موفق شد که جایزه بهترین فیلم غیرانگلیسی را از ان خود کند و به عنوان بهترین فیلم برگزیده شود تا در همه جشنواره معتبر جهان توانسته باشد که مقام نخست را به دست اورد و از این رو به فروش بسیار زیادی برسد.

میتوان گفت که تنها فیلمی از است که در همه جشنواره های معتبر جهان موفق شده به عنوان بهترین برگزیده شود.

خلاصه داستان فیلم انگل (Parasite 2019) برنده اسکار 2020 + بازیگران

خلاصه داستان

«انگل» در مورد خانوادهٔ فقیری بوده که سعی میکنند از خانواده ثروتمندی تعدی کنند اما با دردسرهای زیادی مواجه میشوند.

زمانی که ما با سکانس تاثیرگذار مهمانی مواجه می شویم و در شوک هستیم، بونگ جون هو ما را به پایان بندی فوق العاده و هوشمندانه داستان می رساند. پایان بندی تاثیرگذاری که انتقاد صحیح و اصولی از اختلاف طبقاتی حاضر در کره جنوبی را مطرح می کند. جایی که پدر خود را از دید عموم مخفی کرده و به وسیله یک نور که دائم خاموش و روشن می شود، پیامهایی به پسرش می دهد و نامه ای برای او می خواند. در جایی که افراد با لذت در حال زندگی در خانه هستند، سهم پدر حالا از زندگی تنها یک نور چشمک زن از دل تاریکی است که برای انسانهای ثروتمند معنی مشخصی جز اتصال احتمالی ندارد اما به نظر می رسد زبان مشترکی باشد برای افراد فقیر. پدر حالا در جایگاهی قرار گرفته که همسرِ خدمتکار سابق منزل در آن حضور داشت. ساکنین آن خانه رویایی رفته اند و افراد مرفه جدیدی به آنجا آمده اند اما سهم کیم تائک کماکان دزدی های شبانه و یواشکی از طبقه ثروتمند است. سهمی که جامعه کره برای افراد فقیر در نظر گرفته.

همچنین ببینید: فیلم لباس شخصی امیرعباس ربیعی

پیام ترسناک فیلم اما از زبان پسر خانواده بیان می شود. جایی که او می گوید باید ثروتمند شود تا بتواند آن خانه ای که پدر در آن مخفی شده را بخرد تا او بتواند از پله های مخفی آن خارج شود و به سطح زمین برسد و ببیند که خورشید چقدر زیباست. پدری که نماینده فقر است و سرنوشت او جز ماندن در زیرزمین و پائین تر از سطح زندگی طبیعی نیست. او تنها زمانی می تواند زندگی ” انگلی ” خود را ترک کند و مثل یک انسان از لذت های زندگی بهره ببرد که ثروتمند شده باشد در غیر اینصورت او نه می تواند طلوع خورشید را ببیند و نه روشنایی روز.

دانلود فیلم انگل (Parasite 2019)

دانلود فیلم Parasite 2019 با کیفیت 1080p و حجم 2.26 گیگابایت

دانلود فیلم Parasite 2019 با کیفیت 720p و حجم 1.23 گیگابایت

دانلود فیلم Parasite 2019 با کیفیت 480p و حجم 565 مگابایت

دانلود زیرنویس فارسی فیلم انگل

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *