فیلم / بدل نیمار دختران خوشگل را سر کار گذاشت شماره دادن به بدل نیمار

فیلم / بدل نیمار دختران خوشگل را سر کار گذاشت شماره دادن به بدل نیمار

بدل نیمار دختران خوشگل را سر کار گذاشت شماره دادن دخترای جوان به بدل نیمار که سوژه رسانه ها شده است.

نیمار بازیکن تیم برزیل که در جام های جهانی همیشه بد اقبال بوده و دچار مصدومیت میشود در این دوره از جام جهانی نیز مجدداً دچار مصدومیت شدید شده است.

بدل نیمار دختران خوشگل را سر کار گذاشت

نیمار بازیکنی بسیار پر حاشیه بوده و در زندگی شخصی خود جنجال آفرینی می کند اما در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اتفاق جالبی رخ داده است در  حالی که گفته شد نیمار مصدوم شده و بازی‌های ملی را در حال حاضر از دست داده و باید از روی ساکویی تماشاگران مسابقات را دنبال کند.

حالا یک نفر که شباهت زیادی به نیمار دارد و به عنوان بدل او محسوب می شود هواداران فوتبال را سرکار گذاشته و خود را نیمار جا زده است بسیاری از دختران جوان با دادن تلفن همراه خود به او سعی در برقراری ارتباط با این شخص کردند و گمان می‌کنند که اون نیمار است.

فیلم / بدل نیمار دختران خوشگل را سر کار گذاشت شماره دادن به بدل نیمار

این شخص حتی خبرنگاران و رسانه ها را فریب داده و آنها را سرکار گذاشته است و با برخی از آنها مصاحبه هایی را انجام داده که در نوع خود جالب است.

همچنین ببینید:

بدون شک چهره های سرشناس دنیا دارای بدل های زیادی هستند که طرفداران آنها دوست دارند که خود را شبیه فوتبالیست یا سلبریتی مورد علاقه خود کنند که نیما نیز از این دسته از افراد بوده که دارای بدل های زیادی است.

در کشورمان چهره های زیادی وجود دارند که به عنوان بدل لیونل مسی مطرح می‌شوند و حتی از این راه توانستند درآمد زیادی به دست آورند.

فیلم / بدل نیمار دختران خوشگل را سر کار گذاشت شماره دادن به بدل نیمار فیلم / بدل نیمار دختران خوشگل را سر کار گذاشت شماره دادن به بدل نیمار فیلم / بدل نیمار دختران خوشگل را سر کار گذاشت شماره دادن به بدل نیمار

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *