فیلم / بغض و گریه مهران غفوریان برای پدرش در روز پدر در برنامه زنده تلویزیون

فیلم / بغض و گریه مهران غفوریان برای پدرش در روز پدر در برنامه زنده تلویزیون

فیلم / بغض و گریه مهران غفوریان برای پدرش در روز پدر در برنامه زنده تلویزیون

گریه و بغض و اشک های مهران غفوریان برای پدرش در روز پدر در برنامه زنده تلویزیون اشک همه کسانی که پدرشان فوت کرده بود را دراورد.

گریه و بغض و اشک های مهران غفوریان

مهران غفوریان بازیگران سرشناس کشورمان شب گذشته در تلویزیون به مناسبت روز پدر حضور پیدا کرد و با مجری برنامه به گفتگو پرداخت.

در پایان مجری برنامه از او خواست تا در مقابل دوربین چند جمله با پدرش صحبت کند و مهران غفوریان هنگام صحبت کردن احساساتی شد و شروع به گریه کرد او پدرش را در سال 1383 از دست داد.

مهران غفوریان خطاب به پدرش گفت که می دانی بعد از رفتنت من سختی ها و مصیبت های زیادی کشیدم و اطرافیان و دوستانم به خوبی می دانند و بعد روز پدر را به او تبریک گفت.

همچنین ببینید:

دانلود کامل برنامه مهمونی (مهران غفوریان) و بچه و پشه و روح

فیلم کامل یک اتفاق ساده با حضور سحر قریشی و مهران غفوریان

مهران غفوریان از هنرمندان سرشناس کشورمان بوده که بعد از کاهش وزن به شدت کم کار شد و علاوه بر بازیگری در زمینه کارگردانی فعالیت دارد سریال زیر آسمان شهر از مهمترین کارهایی بود که ایشان در دهه ۷۰ کارگردانی کرد مهران غفوریان متولد ۳ شهریور ۱۳۵۳ بوده و در سال ۱۳۷۳ با مجموعه لبخند سوم وارد دنیای بازیگری شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *