(فیلم) توهین قلعه نوعی به داور موعود بنیادی‌فر : سر تا پاتون لجنه

(فیلم) توهین قلعه نوعی به موعود بنیادی‌ فر و داوران فوتبال : سر تا پاتون لجنه ! جزئیات را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

شب گذشته دیدار سپاهان اصفهان و استقلال تهران در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی برگزار شد که استقلال توانست با پنالتی دقایق پایانی بازی به برتری برسد و به نیمه نهایی این مسابقات راه پیدا کند و در مقابل پرسپولیس قرار بگیرد.

توهین قلعه نوعی به داور موعود بنیادی‌فر

پنالتی دقایقی پایانی برای استقلال با حواشی بسیار زیادی روبه رو شد و امیر قعله نوعی سرمربی سپاهان به شدت از داور بازی اقای موعود بنیادی‌فر عصبی شده بود.

(فیلم) توهین قلعه نوعی به داور موعود بنیادی‌فر : سر تا پاتون لجنه

مشابه این اتفاق چندی پیش در دیدار دو تیم در لیگ برتر رخ داده بود و در فاصله کم این دومین بار بود که سپاهان با اشتباه داوران از استقلال عقب می‌افتاد.

امیر قلعه‌نویی،‌ سرمربی سپاهان که به شدت تحت فشار بود بین دو نیمه و در راهروی ورزشگاه آزادی اعتراض شدیدی به تیم داوری داشت و الفاظ تندی علیه آنها به کار برد که دوربین فوتبال برتر آن را شکار کرد.

قلعه نوعی این داور را در راهرو ورزشگاه پیدا کرد و به او شروع به توهین کرد.

آقای قلعه نوعی به او گفت که سرتا پاتون لجنه!

فیلم را در زیر ببینید.

 

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *