فیلم توهین مجری شبکه 2 به لباس کردی (کودری) و چوپانی

فیلم توهین مجری شبکه 2 به لباس کردی (کودری) و چوپانی را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

روز گذشته محمدجعفر خسروی مجری شبکه دوم سیما از مهمان برنامه اش که با لباس محلی کوردی حضور پیدا کرده بود سوالی پرسید که این سوال بهعث ناراحتی بسیار زیاد کوردهای کشورمان شده است که معتقدند به آنها توهین شده است.

او از مهمان برنامه پرسید که این لباس چوپانی چیه که به تن کردی!!

فیلم توهین مجری شبکه 2 به لباس کردی

همین سوال سبب شد موجی از اعتراضات در شبکه های اجتماعی به راه بیافتد و بسیاری از کاربران به این مجری حمله کنند.

هرچند که این مجری به هیچ عنوان قصد توهین نداشته و شاید فقط میخواست که سوال بپرسد تا مهمان برنامه درباره لباسی ک پوشده توضیح بدهد اما این قسمت از سوال او در شبکه های اجتماعی دست به دست شد و حسابی کاربران کورد زبان را عصبانی کرد.

فیلم توهین مجری شبکه 2 به لباس کردی (کودری) و چوپانی

دکتر فریبرز عزیزی در پاسخ به مجری برنامه می گوید؛ این لباس یادگار کاوه آهنگر و نمادی آزادی از چنگال استبداد است

موضوع صحبت های مجری برنامه شبکه دو به عنوان توهین به لباس چوپانی و لباس کردی قلمداد شده و بسیاری از کاربران فضای مجازی با بازنشر کردن این ویدئو در فضای مجازی آن را تحت عنوان توهین مجری شبکه دو به لباس چوپانی و کردی عنوان کردند

محمدجعفر خسروی، مجری، تهیه کننده سینما و تلویزیون، در آثاری همچون برنامه تلویزیونی «زنده باد زندگی»، برنامه تلویزیونی «زنده‌باد زندگی» و برنامه تلویزیونی «با صبح» فعالیت داشته است.

محمدجعفر خسروی مجری سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار محمدجعفر خسروی می‌توان به فعالیت در برنامه زنده باد زندگی، برنامه زنده‌باد زندگی و برنامه با صبح اشاره کرد.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *