فیلم توهین و بی احترامی علی برات زاده سنگ نورد به پرچم ایران +واکنش ها

فیلم توهین و بی احترامی علی برات زاده سنگ نورد به پرچم ایران +واکنش ها

علی برات زاده سنگ نورد تیم ملی ایران که در مسابقات فرانسه شرکت کرده بود در اقدام سهوی یا عمدی به پرچم ایران توهین و  بی احترامی کرد و آن را بر روی زمین میکشید! این در حالی بود که سایر ورزشکاران پرچم کشور خود را به اهتزاز دراورده بودند.

فیلم توهین و بی احترامی علی برات زاده سنگ نورد به پرچم ایران +واکنش ها

بعد از این اتفاق فدراسیون کوهنوردی اعلام کرد که علی برات زاده از همه مسابقات و رویداد های بین المللی تا اطلاع ثانوی محروم خواهد بود و دیگر حق حضور در مسابقات را تا اطلاع ثانوی نخواهد داشت.

فیلم توهین و بی احترامی علی برات زاده سنگ نورد به پرچم ایران

همچنین کاربران فضای  مجازی به این اقدام علی برات زاده واکنش نشان دادند و با توئیت های مختلف از این ورزشکار ایرانی انتقاد کردند.

فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی مراتب انزجار خود را از بی‌احترامی ورزشکار سنگ‌نورد در مسابقات فرانسه نسبت به پرچم مقدس ایران اسلامی ابراز کرد.

این فدراسیون همچنین اعلام کرد علی برات‌زاده تا اطلاع ثانوی از کلیه رویدادهای داخلی و بین المللی محروم و در اسرع وقت با تشکیل کمیته انضباطی به این عمل شنیع وی رسیدگی خواهد شد.

همچنین ببینید:

فیلم بوسیدن پرچم آمریکا توسط دانشجوی ایرانی دانشگاه علامه طباطبایی

بیوگرافی علی برات زاده

علی برات زاده متولد 1364 نیشابور با 23 سال سابقه سنگنوردی را به جرات می توان یکی از پر افتخارترین سنگنوردان مسابقه دهنده سالنی کشور دانست. 18 سال عضویت مداوم تیم ملی و کسب مقام های متعدد داخلی و خارجی از او یک سنگنورد توانمند ساخته است.

عذرخواهی علی برات زاده

علی برات زاده پس از حواشی ایجاد شده در حساب کاربری خود در اینستاگرام نوشت: هیچ نیتی برای بی احترامی به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران نبوده است. این اتفاق تنها بر اساس یک سوءتفاهم تبدیل به موضوعی بزرگ و ناعادلانه شده است.

وی در این باره نوشت: در پاسخ به ناراحتی ناشی از رخداد در حین مسابقات فرانسه می خواهم توجه شما را به این مسئله جلب کنم که هیچ نیتی برای بی احترامی به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران نبوده است.

اینجانب علی برات زاده همچون هر ورزشکار دیگری که افتخار می آورد تا به امروز نام جمهوری اسلامی ایران را در دنیا سالهاست که بالا نگه داشته ام همیشه با افتخار و احترام نسبت به پرچم میهن خود رفتار کرده ام. این اتفاق تصادفی که در حین حماسه و تمرکز برای رقابت رخ داده تنها بر اساس یک سوءتفاهم تبدیل به موضوعی بزرگ و ناعادلانه شده است.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

12 نظر

 1. برات زاده یه خائن به خاک وطن هست
  باید مجازات سنگینی بشه، با یه عذرخواهی نباید همه چی تموم بشه
  حداقل باید ده سال زندان بره برای این بی احترامی به پرچم و وطن

  • اوه اوه کوتاه بیا،خوب ک قاضی نشدی.
   با خائنین دیگه چطور باید برخورد کرد؟
   چ مجازاتی در نظر میگیری؟
   اونایی ک حتی عذرخواهی هم نمیکنن

  • اگه با قبلی ها درست و قاطع برخورد می شد این بی لیاقت جرات توهین به خودش نمی داد. دل آدم به درد میاد با پول بیت المال رفته اونجا جفتکم می اندازه

 2. شهراد شعبانی

  دمش گرم

 3. خاک تو سرش

  حقیقتا ما نمیدونیم چه موقع چه کاری باید انجام بدیم

 4. خاک توی سرت رئیس کوهنوردی کشور

 5. اگربافوتبالیستهابرخوردمیشداین یکی جرات همچین کاری رانداشت

 6. چقدر تفاوت است بین شهید با شرف با غیرت با سنگ نورد بیشرف بی‌غیرت!

 7. این افراد جو گیر شده اند.
  افراد دیگری شهید شدند تا ایشون در امنیت ورزش کند. افراد دیگری در گمنامی و با سختی زیاد درس خواندند تا در نانو و ژنتیک و پزشکی و موشکی و هسته ای و …. صاحب سخن باشیم. اونوقت ایشون به راحتی به پرچم هشتاد میلیون ایرانی بی احترامی میکند!! مشکل تازه به دوران رسیدگی است.

 8. خاک بر سر بی صفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *