فیلم / خداحافظی باربد بابایی مجری زوجی نو از تلویزیون و صداوسیما

خداحافظی و کناره گیری باربد بابایی از صداوسیما

باربد بابایی مجری زوجی نو از تلویزیون خداحافظی کرد باربد بابایی مجری سرشناس تلویزیون در اینستاگرام خود اعلام کرد که برای همیشه از تلویزیون کناره گیری خواهد کرد.

فیلم / خداحافظی باربد بابایی مجری زوجی نو از تلویزیون و صداوسیما

این مجری پرطرفدار در واکنش به حوادث اخیر اعلام کرد که دیگر فعالیتی در صداوسیما نخواهد داشت و می خواهد برای همیشه از صدا و سیما برود.

او در اینستاگرامش نوشت بعد از ۲۴ سال تصمیم گرفتم که هیچ برنامه ای در صدا و سیما نداشته باشم باربد بابایی در اینستاگرامش نوشت من بعد از ۲۴ سال کار رسانه اعلام می‌کنم در برنامه زوجی نو و هیچ برنامه ای اجرا خواهد داشت تا زمانی که مردم سرزمینم حال دلشون خوش باشد و خوشحال باشند بلاشک مخاطبان من و امثال من مردم سرزمینم هستند و اگر سرزمینم حال خوبی نداشته باشد من هم دلی ندارم برای اجرا.

پیش از این مهران مدیری دیگر مجری سرشناس کشورمان در ویدیویی اعلام کرد که صدا و سیما حق ندارد که هیچ گونه تصویری از او را پخش کند باید ببینیم که در ادامه صدا و سیما چه تصمیمی برای برنامه های خود خواهد گرفت.

باربد بابایی‌ هنرمند موفق ایرانی متولد ۱۳۵۷ می باشد. وی مجری و بازیگر و خواننده می باشد. وی دارای مدرک لیسانس‌ مترجمی‌ زبان‌ انگلیسی‌ است. اما هنوز بعد از ۱۸ سال هنوز برای دریافت مدرک لیسانس خود به دانشگاه مراجعه نکرده است. وی در این باره می گوید: در دوران دانشگاه بسیار بازیگوش بودم و اساتید خود را اذیت می کردم و از آنجایی که اساتید آن زمان در حال حاضر همگی جزو مدیران دانشگاه می باشند احتمالا مدرک دانشگاهی من را نمی دهند.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *