پشت پرده فیلم درگیری راننده اسنپ (پراید) با زن بی حجاب

پشت پرده فیلم درگیری راننده اسنپ با مسافر زن بی حجاب

پشت پرده فیلم درگیری راننده اسنپ با مسافر

درگیری و کتک کاری راننده اسنپ با مسافر که عده میگویند بر سر حجاب بود و برخی دیگر میگویند به علت روشن نکردن کولر توسط راننده بوده است! بعد از این درگیری اسنپ از خانم مسافر عذرخواهی کرد و راننده را مسدود کرد.

ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده است که درباره آن نوشته شده راننده اسنپ در نارمک تهران با یک مسافر زن که حجابش را رعایت نکرده درگیر شده و او را مورد ضرب و شتم قرار داده است.

فیلم درگیری و کتک کاری زن و راننده تاکسی اینترنتی حسابی جنجال آفرین شده است و به نظر میرسید بر سر حجاب این درگیری رخ داده است

پشت پرده فیلم درگیری راننده اسنپ (پراید) با زن بی حجاب

ماجرای ضرب و شتم راننده پراید با مسافر زن بی حجاب

این راننده در حالی که قفل فرمان به دست دارد سعی می‌کند که مسافر خود که یک خانم است را از خودرو بیرون کند اما با امتناع و ممانعت این زن مواجه می‌شود که در نهایت به درگیری فیزیکی و ضرب و شتم همراه می‌گردد.

این زن مسافر نیز با راننده درگیر می‌شود که صحنه بسیار تاسفانی را به وجود می‌آورند.

فیلم کتک کاری زن و راننده پراید

پشت پرده فیلم درگیری راننده اسنپ (پراید) با زن بی حجاب

بعد از چند دقیقه درگیری بین این دو نفر در نهایت با دخالت رهگذران خاتمه پیدا می‌کند و راننده پراید صحنه را ترک می‌کند.

همچنین ببینید

سیر تا پیاز درگیری باغ نارنجستان قوام شیراز +فیلم کامل

ماجرای فیلم درگیری روحانی لنگرودی با زن روستایی در گیلان

ماجرای فیلم درگیری دسته جمعی خانواده عروس و داماد در تبریز

درباره اینکه این زن آیا از راننده شکایت کرده است یا خیر هنوز خبری منتشر نشده است.

این ویدیو در فضای مجازی بازتاب گسترده‌ای را داشته و مورد توجه قرار گرفته است همچنین شرکت اسنپ درباره این اتفاق هنوز اطلاعیه‌ای را صادر نکرده و اینکه آیا این راننده مربوط به اسنپ بوده و یا ماجرای دیگر داشته است هنوز چیزی مشخص نیست.

ماجرای درگیری از زبان پلیس

سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی تهران بزرگ صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به فیلم منتشر شده مبنی بر ماجرای درگیری راننده اسنپ با یک زن جوان اظهار کرد: در همین ابتدا اعلام می‌کنم که موضوع درگیری راننده و این مسافر کاملاً شخصی بوده است و هیچ ربطی به فرد آمر به معروف و یا موضوع بی‌حجابی نداشته است.

وی افزود: مسافر این ماشین بعد از مدتی درخواست روشن شدن کولر می‌کند که راننده ممانعت کرده و همین موضوع باعث درگیری مسافر و راننده شده و فیلم این درگیری نیز به سرعت در فضای مجازی منتشر شده است.

رئیس پلیس پایتخت گفت: طرح شکایت خانم جوان در کلانتری 127 نارمک ثبت و اقدامات قانونی در این خصوص آغاز شده است. گفتنی است پلاک ماشین اشاره شده در فضای مجازی در این خصوص صحت ندارد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. طبق معمول قطعا اسنپ پشت راننده (شما بخوانید برده) اش را خالی میکند و وی را اخراج خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *