فیلم کامل دستگیری لیدرهای اغتشاشات اخیر 1402 با اعترافات

فیلم کامل دستگیری لیدرهای اغتشاشات اخیر 1402 با اعترافات

فیلم کامل دستگیری لیدرهای اغتشاشات اخیر 1402 با اعترافات

فیلم دستگیری لیدرهای اغتشاشات اخیر این روزها توجه کاربران فضای مجازی را به خود جلب کرده است با فرا رسیدن سالگرد مرگ مهسا امینی بسیاری از رسانه‌های معاند سعی داشتند که مردم را به خیابان‌ها بکشانند و رژیم صهیونیستی تدارک ویژه‌ای برای این سالگرد داشت و لیدرهایی را به ایران فرستاده بود که به دور از چشمان وزارت اطلاعات نماند و توسط سربازان گمنام امام زمان دستگیر شدند.

فیلم کامل دستگیری لیدرهای اغتشاشات اخیر

این افراد که با اجاره کردن خانه‌هایی در پایین شهر در تهران ، مشهد ، اصفهان ، شیراز و کرج به دنبال برپایی آشوب و اغتشاش در کشورمان بودند در خانه این گروه‌های بیگانه تعداد زیادی پمپ دست ساز و باروت و اسلحه کشف شد .

لازم به ذکر است که سالگرد مهسا امینی ۲۵ شهریور ماه بوده که خانواده او اعلام کردند  مراسمی برای برگزاری سالگرد خواهند داشت اما رسانه‌های معاند با تشویش افکار عمومی و تحریک جوانان و نوجوانان سعی کردند که آنها را به خیابان‌ها برای آشوب بکشانند.

همچنین ببینید

(کامل) پشت صحنه فیلم حیثیت گمشده مهدی حسینی ها ترکید

پشت پرده خداحافظی گوگوش از خوانندگی +فیلم

پدر و مادر مهسا امینی در اطلاعیه مشترکی نوشتند: «مانند هر خانواده داغدیده ای بر مزار آن عزیز سفر کرده گردهم آمده و مراسم سنتی و مذهبی سالگرد را برگزار می کنیم.»

در ادامه این اطلاعیه آمده است: «ضمن گرامیداشت هم دردی ها و دغدغه های ارزشمند همشهریان عزیز، همگان را به پرهیز از هر گونه کنش خشونت آمیز و واکنش در برابر آن دعوت می کنیم. ما جز این نوشته هیچ متن و نوشته ای منتشر نمی کنیم.»

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *