فیلم جدید لحظه دستگیری و هلاکت حامد بدخشان تروریست حرم شاهچراغ

فیلم لحظه دستگیری و هلاکت حامد بدخشان تروریست حرم شاهچراغ شیراز در داخل حرم که حاضران در حرم از او فیلمبرداری کردند.

فیلم جدید لحظه دستگیری و هلاکت حامد بدخشان تروریست حرم شاهچراغ

لحظه دستگیری و هلاکت حامد بدخشان تروریست

در حمله به حرم شاهچراغ شیراز 15 نفر کشته و 40 نفر زخمی شدند عامل این حمله تروریستی یک مرد جوان اهل افغانستان به نام حامد بدخشان بوده است.

این گزارش حاکی از آن است که این حمله که اوایل شامگاه چهارشنبه در حرم شاهچراغ رخ داد، توسط سه مرد مسلح که وارد حرم شده بودند، انجام شد.

رهبرکشورمان روز پنجشنبه متعهد شد که پس از شهادت حجاج شیعه، حمله‌ای که داعش ادعای آن را برعهده دارد و تهدید به دامن زدن به تنش‌ها در بحبوحه اعتراضات ضد دولتی است، علیه کسانی که امنیت کشور را تهدید می‌کنند، مقابله به مثل کند.

آیت‌الله علی خامنه‌ای گفت که مهاجمان «مطمئناً مجازات خواهند شد» و از ایرانیان خواست تا متحد شوند. وی در بیانیه ای که یک روز پس از این حمله که منجر به شهادت 15 نفر شد رهبر انقلاب همچنین گفت: همه ما وظیفه داریم با دشمن و عوامل خائن یا جاهل آن مقابله کنیم.

خبرگزاری فارس از کشته شدگان شیراز یک زن و دو کودک خبر داد.

یکی از شاهدان و یکی از بازماندگان این حمله گفت: «ما در حال آماده شدن برای نماز بودیم و سپس صدای شلیک گلوله را شنیدیم، سعی کردیم از طرف دیگر فرار کنیم و بعد متوجه شدم که در حال خونریزی هستم.

«نمی‌توانستم ببینم چه کسی تیراندازی می‌کند… از خیابان شروع شد و سپس به سمت حرم آمدند و به هر کسی که دیدند تیراندازی کردند. من تعدادی مجروح و کشته دیدم، اما مهاجمان را ندیدم.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *