فیلم رقص بهنوش بختیاری در پارتی مختلط

فیلم رقص بهنوش بختیاری در پارتی مختلط و ماجرای فیلم رقصیدن بهنوش بختیاری را در این بخش از اخبار سینما و هنرمندان سایت شبونه ببینید.

ماجرای فیلم رقص بهنوش بختیاری

در شبکه های اجتماعی به تازگی ویدئویی منتشر شده که رقص بهنوش بختیاری عنوان شده است! و به سرعت در فضای مجازی دست به دست میشود.

ماجرای این فیلم این است که خانم بختیاری در عید نوروز سال 95 به خانه سالمندان کهریزک میرود و سعی میکند که نوروز را به آنها خدمت رسانی کند و لحظاتی شاد را برای آنها ایجاد نماید.

فیلم رقص بهنوش بختیاریفیلم رقص بهنوش بختیاری در پارتی مختلط

گروه ارکستر شروع به نواختن آهنگ های شاد میکند و یکی از زنان سالمند دست خانم بختیاری را میگیرد و شروع به تکان دادن میکند که اصلا چیزی به نام رقص رخ نمیدهد.

اما کانال های تلگرامی برای جذب ممبر از این ویدئو حسابی سوء استفاده کرده و با عناوین جنجالی مردم را فیب میدهند.

فیلم رقص بهنوش بختیاری در پارتی مختلط[fvplayer src=”https://shaboneh.com/wp-content/uploads/2017/11/behnoosh-bakhtiari.mp4″]

دانلود فیلم رقص بختیاری

بهنوش بختیاری چهره ای شناخته شده

خانم بختیاری بازیگر مشهور سینما و تلویزیون کشورمان همه پر حاشیه بوده است او از آن دسته از افرادی بوده که علاوه بر بازیگری همیشه در کارهای خیر حضوری فعال داشته است.

رفتارها و فعالیت های انسان دوستانه او را نمیتوان نادیده گرفت کسی که از زندگی و تفریح خود میزند و به کودکان بیمار و خانواده ای ضعیف سرکشی میکند.

این را تصاویری که تا به حال از او منتشر شده نشان میدهد که همیشه یار و یاور کودکان بیمار بوده است.

از دیگر فعالیت های او حمایت از افرد ترنس است کسانی که با دوگانه جنسیتی رو به رو هستند و در جامعه دارای مشکلات اجتماعی میباشند.

خلاصه ماجرا این است که بهنوش بختیاری یک چهره شناخته شده در زمینه های کم رسان و انسان دوستانه است که همیشه تلاش کرده که به مردم نیازمند کمک کند و تریبونی باشد برای انها که صدا و تصویرشان را همه مردم ایران و حتی جهان ببینند.

فیلم رقص بهنوش بختیاری در پارتی مختلط

اگر عکس و یا اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده لطفا در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف یا اصلاح شود. همچنین میتوانید در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر سایت در تلگرام: Webmaster_team@

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *