فیلم زن برهنه در خیابان پیروزی تهران چهار راه فرزانه + جزئیات و علت

تاریخ انتشار 23 شهریور 1400 – زمان مطالعه 3 دقیقه

فیلم زن برهنه در خیابان پیروزی تهران چهار راه فرزانه + جزئیات و علت را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

زنی که در خیابان پیروزی به صورت برهنه اقدام به پیاده روی کرده بود توسط مردم دستگیر و با یک پتو پوشانده شد و سپس به پلیس تحویل داده شد.

زن 36 ساله که به فیلمبرداران خیابان پیروزی بی توجه بود، پیاده روی برهنه خود را ادامه داد تا اینکه دقایقی بعد توسط کسبه محل با یک پتو متوقف و تحویل پلیس داده شد.

فیلم زن برهنه در خیابان پیروزی تهران چهار راه فرزانه + جزئیات و علت

زن جوانی که در خیابان پیروزی تهران برهنه شده بود، به بیمارستان روان پزشکی منتقل شد.

روز گذشته یک کلیپ جنجالی در شبکه های اجتماعی دست به دست میشد که در آن یک زن جوان کاملا عریان در خیابان پیروزی تهران درحالقدم زدن است و عده ای از مردم با اعتراض شدید از او فیلم گرفتند اما واقعیت ماجرا بیماری رونای این زن جوان بود که به افسردگی حاد دچار شده بود.

ماجرای برهنگی زن جوان در خیابان پیروزی تهران

عصر جمعه 19شهریور ماه ساعت 18 زن جوانی در چهار راه فرزانه خیابان پیروزی به صورت عریان در حال قدم زدن بوده که با اعتراض بسیاری از مدم رو به رو شد و برخی اقدام به فیلمبرداری از او کردند او این بدون توجه به راه خود ادامه داد.

زن 36 ساله است به قدم زدن خود ادامه میداد تا اینکه کسبه محل جلوی او را گرفتند و یک پتو به او پیچیدند

با توجه حساسیت این اتفاق ساعتی بعد ماموران نیروی انتظامی این زن جوان را دستگیر و به اورژانس اجتماعی جهت کمک رسانی تحویل دادند.

مشاوران اورژانس اجتماعی در تحقیقات ابتدایی از پدر و مادر این زن متوجه شدند، چندی قبل زن جوان به دلیل مرگ همسرش بر اثر ابتلا به ویروس کرونا دچار افسردگی شدیدی شده و پس از جنون لحظه ای با برهنگی از خانه به خیابان فرار کرده است.

بنابراین گزارش، مشاوران اورژانس اجتماعی با توجه به نامساعد بودن حال روحی زن جوان وی را جهت سیرمراحل درمانی به بیمارستان روان پزشکی در تهران معرفی کردند.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *