فیلم سرقت از علی دایی و حمله به علی دایی با چاقو

فیلم سرقت از علی دایی و حمله به علی دایی با چاقو را به همراه جزئیات در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

روز گذشته یک سارق برای سرقت از علی دایی به او حمله کرد و با ضربات چاقو قصد به قتل رساندن این اسطوره فوتبال کشورمان را داشت که با مقاوت علی دایی خدارا شکر اتفاقی برایش رخ نداد و سارق فقط توانست که گردنبند طلای علی دایی را به سرقت ببرد.

فیلم سرقت از علی دایی

در فیلمی که از دوربین مداربسته ثبت شده علی دایی در حالی که به همراه دخترش نورا قصد سوار شدن بر ماشین را داشته توسط یک شخص ناشناس مورد حمله با چاقو قرار میگیرد که بعد از مقاوت علی دایی در نهایت فرد ناشناس به سرقت گردنبند اکتفا کرده و پا به فرار میگذارد.

«سردار علیرضا لطفی» رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ درباره تاثیر مشکلات اقتصادی و شیوع کرونا بر وقوع جرائمی مانند سرقت گفت: اگر بگوییم مسائل و مشکلات مختلف جامعه در حوزه جرائم تاثیری ندارد، حرف بیهوده‌ای است؛ یقینا مشکلات مختلف به ویژه مشکلات اقتصادی در حوزه جرائم تاثیرگذار است، اما این فضای ایجاد شده متاثر از کرونا به جهت اینکه مردم بیشتر در خانه‌ها بودند و مغازه‌ها تعطیل شده بود، باعث کاهش سرقت از منازل شده بود، به طوری که شاهد کاهش ۱۴ درصدی سرقت منازل در این ایام هستیم، اما در کنار این موارد یک سری سرقت‌های خرد مانند سرقت‌ قطعات و لوازم خودرو و موبایل‌قاپی افزایش داشته است.

فیلم سرقت از علی دایی و حمله به علی دایی با چاقو

سردار لطفی با اشاره به بررسی‌های پلیس آگاهی در پایان هر سال در رابطه با سارقان خاطرنشان کرد: دستگیری مجرمان سابقه‌دار نسبت به بار اولی‌ها در سال‌های گذشته ۵۰ درصد به ۴۵ درصد بود؛ یعنی بیش از ۵۰ درصد مجرمان سابقه‌دار بودند و کمتر از ۴۵ درصد مجرمان بار اولی بودند، اما در حال حاضر تقریبا این میزان مساوی شده است و شاید در این سه ماهه اخیر بیش از ۵۰ درصد دستگیرشدگان برای بار اول مرتکب جرم شده بودند و این نشان می‌دهد که این اتفاقات بی‌تاثیر از شرایط روز نباشد، البته ما به دنبال بررسی علت آن هستیم، چرا که یکی از بخش‌های ما دفاتر تحقیقات کاربردی است که علل و وقوع جرم و دیگر مولفه‌ها را تجزیه و تحلیل می‌کند.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *