فیلم سیل پلدختر لرستان امروز فروردین 1403 + تلفات

فیلم سیل پلدختر لرستان امروز فروردین 1403 + تلفات

فیلم سیل پلدختر لرستان امروز فروردین 1403 همراه تفات و جزئیات را در این صفحه مشاهده نمایید سیلی که منجر به خسارات زیادی به مردم شد و بسیار از افراد مفقود شدند.

فیلم سیل پلدختر لرستان

از پنجم فروردین باران های سیل آسا در لرستان به خصوص شهر پلدختر آغاز شده است و بدون وقفه در حال باریدن است و باعث شد که مشکلات زیادی برای مردم این منطقه به وجود آید.

بارها به شدت برای مردم مشکل ساز شده و آبگرفتگی های زیادی در سطح شهر مشاهده میشود که مردم قادر به رفت و آمد نیستند و حتما باید از وسیله نقلیه استفاده کنند بسیاری از خانه ها نیز به زیر آب رفته و مردم ناچار شدند که به پشت بام پناه بگیرند.

حسن مهدوی در سخنانی با اشاره به ورود سامانه بارشی به لرستان و همچنین شهرستان پلدختر، اظهار داشت: شدت بارش‌ها به‌گونه‌ای بوده که شاهد آب‌گرفتگی شهر پلدختر و منازل مسکونی از بامداد امروز دوشنبه هستیم.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به آب‌گرفتگی پمپ‌بنزین و جاده پلدختر – «چم گردله» به دلیل شدت بارش‌ها، عنوان کرد: با پیگیری صورت‌گرفته این محور بازگشایی شد.

شهردار پلدختر، افزود: در جریان این بارش‌ها تعدادی از واحدهای مسکونی در منطقه «سازمانی‌ها»، «دردیا»، «مسکن مهر» و «تنگ علی» دچار آب‌گرفتگی و خسارت شدند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *