(فیلم) صحبت های سحر زکریا درباره مهران مدیری

(فیلم) صحبت های سحر زکریا درباره مهران مدیری که حسابی او را رسوا کرد در این صفحه ببینید

خانم زکریا بازیگری که سالها در کنار آقای مدیری بازی میکرد آنچان عصبانی بود که نتوانست جلوی خود را بگیرد .

او میگوید من 6 سال نقش همسر مدیری را بازی میکردم و حالا که دیگر 50 سالم شده دیگر به من نقشی نمیدهد آیا باید بروم زن یک کارگردان بشوم؟ آیا باید مثل برخی از بازیگران برای گرفتن نقش دست به هر پیشنهادی بدهم؟گ

خانم زکریا به شدت از دست مهران مدیری عصبانی بود و او را متهم کرد به اینکه فقط با دختران جوان همکاری میکند.

(فیلم) صحبت های سحر زکریا درباره مهران مدیری

سحر زکریا از بازیگران سینما و تلویزیون متولد ۲ مهر ماه ۱۳۵۲ در شهر اراک می باشد. وی فارغ التحصیل رشته اقتصاد در دبیرستان و لیسانس تئاتر از جهاد دانشگاهی تهران است.

مادر سحر زکریا شمالی و پدرش اراکی و مهندس برق بود. بر همین اساس تا پنجم ابتدایی در شهرهای مختلفی زندگی می کرده است. سحر زکریا برادر ندارد تنها یک خواهر دارد که از خودش کوچکتر است و ازدواج کرده و صاحب بچه است.

(فیلم) صحبت های سحر زکریا درباره مهران مدیری

سحر زکریا با بازی در مجموعهٔ تلویزیونی «در پناه تو» وارد دنیای بازیگری شد. سپس توانایی خود را با بازی در نمایش‌ها و تله‌تأترهای مختلف آزمود. اما شاید از بازی در فیلم «مردی از جنس بلور» بود که دیده شد و بار دیگر به تلویزیون بازگشت و نقش‌ های نه‌ چندان مهمی در چند مجموعه بازی کرد.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *