فیلم طلاق کمند امیرسلیمانی از زبان خودش 11 ساله جدا شدم
در ۲۳ سالگی ازدواج کردم ، همسرم ورشکست شد، بعد از آن ۱ سال به زندگی مان وقت دادم و حالا ۱۱ سال است جدا شده‌ام

فیلم کامل طلاق کمند امیرسلیمانی از زبان خودش 11 ساله جدا شدم

کمند امیرسلیمانی بازیگر ماجرای طلاق خود از همسرش پرده برداشت و توضیحاتی را در برنامه علی ضیا درباره طلاقش توضیح داد.

او می‌گوید که درست است همسرم پولدار بوده اما در انتخاب من پول آنقدر مهم نبود و از نظر خلقیات مان شرایط به گونه‌ای که میخواستیم پیش نرفته و در نهایت تصمیم به طلاق گرفتیم.

فیلم کامل طلاق کمند امیرسلیمانی از زبان خودش

این بازیگر می‌گوید که علت طلاق ما هیچ ربطی به  مسائل مالی نداشته و شایعاتی مبنی بر اینکه من به خاطر ورشکستگی شوهرم طلاق گرفتم صحت ندارد.

مجله شبونه: خانم امیرسلیمانی میگوید در ۲۳ سالگی ازدواج کردم ، همسرم ورشکست شد، بعد از آن ۱ سال به زندگی مان وقت دادم و حالا ۱۱ سال است جدا شده‌ام مادر و پدرم هم با من به دوبی مهاجرت کرده بودندترجیح دادم دور از پسرم باشم تا اینکه پیش او یک مادر عصبی مریض باشم.

همسر کمند امیرسلیمانی کیست

همسر سابق کمند امیرسلیمانی ورقا عامری بوده که یکی از تاجران ایرانی شاغل در دبی بود حاصل ازدواج آنها یک فرزند پسر به نام ایلیا میباشد.

حالا کمند امیرسلیمانی در صحبت‌هایش اعلام کرد که از همسرش ۱۱ سال است که طلاق گرفته است و ماجرای ورشکستگی همسرش ربطی به او نداشته و او بعد از طلاق احتمالاً ورشکست شده است.

این بازیگر درباره اینکه چرا انقدر دیر موضوع را نه‌ای کرده می‌گوید که من اهل اطلاع رسانی درباره زندگی شخصیم نیستم و در آن زمان هم فضای مجازی وجود نداشت که مثل الان مردم پیگیر زندگی سلبریتی‌ها باشند.

بیوگرافی

کمند امیرسلیمانی ۱۶ خرداد ۱۳۵۲ در تهران متولد شد. وی فارغ التحصیل بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۱۳۷۶ می باشد. بازی در نمایش «سنجاب ها» در سن ۷ سالگی نخستین فعالیت او در عرصهٔ تئاتر به حساب می آید.

این بانوی بازیگر در خانواده ای هنرمند متولد شد و پدرش سعید امیرسلیمانی از هنرمندان سرشناس سینما و تلویزوین و برادرش سپند امیرسلیمانی هم از بازیگران کشورمان است.و مادرش هم خانه دار می باشد.

ناگفته های کمند امیرسلیمانی درباره ورشکستگی همسرش

آیا کمند امیرسلیـمانی به خاطر پول ازدواج کرد و بعد از ورشکستگی همسرش از او جدا شد؟ امیرسلیـمانی در برنامه علی ضیا از ماجرای ازدواج، طلاق و مهاجرتش گفت: ۲۳ سالگی که من ازدواج کردم، همسرم ورشکست شد، بعد از آن ۱ سال به زندگی مان وقت دادم و حالا ۱۱ سال است جدا شده‌ام.

کاربری میگوید کمند بازیگر بی حاشیه و با شخصیتی است. متاسفم که اینطور دچار مشکل شده ان شالله که اوضاع دوباره خوب بشه. اما نکته قابل توجهی که هست پول های مفت و بی حساب و کتابی است که به بازیگران داده می شود. کمند اشاره دارد که در سن بیسن سالگی امتیازاتی کسب کرده که شاید یک استاد دانشگاه در سن پنجاه سالگی هم در جامعه فعلی ما نداشته باشد. ریخت و پاش پول از سوی مراکزی مثل صدا وسیما و زندگی های لاکچری تعدادی بازیگر

کاربری دیگر نوشته: کسی که برای حل مشکلات زندگی مشترک داشته های قبلشو گذاشته و ازبس سالها کار عکاسی که مشکلات مالیو برطرف کنه،نباید درموردش اینجوری صحبت کنید .شاید دلیل جداییش چیز دیگر بود که چون خاله زنک و بی شخصیت نیستن اینجا بیانش نکردن.

کاربری گفته کاری به این خانم ندارم، ولی در کل همه اینها به ایران به چشم منبع درآمد نگاه می‌کنند، اینجا پول در می آورند و جای دیگر خرج می‌کنند. اینجا برای پول درآوردن خوب است ولی برای زندگی بد است! امثال حمید فرخ نژاد، سام درخشانی، رامبد جوان و خیلی های دیگر از همین قماش هستند بعد جالب این است که می‌خواهند در مورد کل مسائل جامعه از سیاست تا ورزش و غیره نظر هم بدهند و نسخه هم بپیچند برای مردمی که حاضر نیستند کنارشان زندگی کنند

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *