ماجرای عروسی نور پهلوی با مرد اسرائیلی در کاخ مجلل

فیلم کامل عروسی نور پهلوی و همسر عرب اش

عروسی نور پهلوی (دختر رضا پهلوی) در یکی از کاخ های مجلل اسرائیلی توجه کاربران را به خود جلب کرده است.

روز گذشته مراسم عروسی نور پهلوی دختر رضا پهلوی برگزار شد که توجه کاربران فضای مجازی را به خود جلب کرده است نور پهلوی نوه محمدرضا پهلوی بوده که گفته میشود با یک مرد اسرائیلی ازدواج کرده است.

نور پهلوی در آمریکا به دنیا آمد اولین نوه محمدرضا پهلوی بود که در خارج از ایران متولد شد  و به زبان فارسی مسلط نیست و با زبان انگلیسی صحبت می کند.

فساد خانواده پهلوی

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت درک رفتار شبکه‌های معاند، چندان سخت نیست؛ وقتی قرار باشد در مسیر تطهیر پهلوی‌ها گام برداشته شود، پرداختن به چنین حقایقی، البته به‌مثابه فاتحه‌خواندن بر طرح‌ها و برنامه‌ها خواهد بود! با این حال، گستره مفاسد اخلاقی این خاندان که در برخی موارد، پهلوی‌ها مروّج اصلی آن در کشور بودند، چیزی نیست که بتوان انکار کرد و شواهد فراوانی برای اثبات آن‌ها در اختیار مورخان و علاقه‌مندان به این مبحث قرار دارد. آن‌چه در ادامه با هم مرور خواهیم کرد، بررسی موضوعی برخی از این مفاسد اخلاقی است که بیش از دیگر موارد، مستندات و شواهد تاریخی کافی دارد.

موضوع اعتیاد در خاندان پهلوی، یک موضوع بسیار ریشه‌دار و گسترده است. رضاشاه علاقه فراوانی به استفاده از تریاک داشت و حسین فردوست در خاطرات خود به این مسئله اشاره می‌کند. مسئله اعتیاد در فرزندان پهلوی اول هم عمومیت داشت و برای آن‌ها یک ابزار تفریح به‌حساب می‌آمد. افزون بر برادران شاه مانند حمیدرضا، عبدالرضا و غلامرضا که رسماً به مواد مخدر اعتیاد داشتند، شخص محمدرضا پهلوی هم، از معتادان شناخته‌شده خاندان پهلوی بود. پرویز راجی، سفیر شاه در لندن، ضمن خاطراتش می‌نویسد: «شاه تقریباً سه بار در هفته به منزل یکی از دوستان صمیمی خود (هوشنگ دَوَلّو) سر می‌زد و در آن‌جا به کشیدن تریاک می‌پرداخت.» از دیگر معتادان شاخص خانواده شاه می‌توان به خواهرش اشرف اشاره کرد که به اعتقاد برخی از درباریان، عامل اصلی معتادکردن برادران و خواهرانش هم بود! شهریار شفیق، پسر اشرف، نیز اعتیاد شدیدی به موادمخدر داشت و در مهمانی‌هایی که برگزار می‌کرد، مانند مهمانی‌های دربار، نشئه‌شدن با تریاک بخشی از خدماتی بود که خدمتکاران به مهمانان ارائه می‌کردند! دامنه نشئه‌های همایونی، البته به نسل‌های بعدی پهلوی‌ها هم رسید و عوارض آن دامن افرادی مانند لیلا و علیرضا پهلوی، فرزندان شاه را هم گرفت.

اینترنت کی وصل میشه؟ مهر 1401 چطوری وارد اینستاگرام و واتساپ شویماینترنت کی وصل میشه بلاخره؟ مهر 1401 
اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود آیا در مهر 1401 وصل میشه؟اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود 
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

6 نظر

 1. جای هادی مطر خالی

 2. حقوق ملت ایران که غارت شده .تا چند هزار نسل های بعدی پهلوی هم آتیش بزنند تموم نمیشه..البته خیلی از آقا زاده ها بیشتر از خانواده پهلوی ثروت ایران را در خارج از کشور آتیش میزنند ولی یک روز تمام کسانی که حق ناس کردند باید پیش خدا جواب دهند..آخرتی هست.. مطمئن هستم..حساب کتابی هست

 3. شاه 😁😂🤣😃کددم شاه
  شاهزاده کدوم شاهزاده 😁😂🤣 بعد از چهل و چن سال ، نیم قرن نزدیکه 😂🤣😃😄😅😎🙄
  یک مشت دزد که نسلهاشون با پول ملت عیش میکنن

  • تو هم از همین ساندیس خورت هستی دزد تویی

  • دقیقا یکی از یکی دزد تر تمام سرمایه های ملت رو به نام حق و حقوق سلطنت و شاهنشاهی از ایران خارج کردن … جالب که مردم خسته از دست این حکومت باز هم به دنبال پهلوی میگردن …

 4. ازدواجی اشرافی بوده ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.