فیلم مصاحبه رضا صفایی پور: قبل انقلاب فیلم ها خیانت بود
فیلم مصاحبه رضا صفایی پور درباره بازی در سینما قبل انقلاب که بازیگران سینما سعی میکردند محبوب باشند نه مشهور

فیلم مصاحبه رضا صفایی پور: قبل انقلاب فیلم ها خیانت بود

رضا صفایی پور در مصاحبه‌اش می‌گوید که در طول بازیگری اش با بازیگران ستاره سینمای قبلی انقلاب همبازی بوده است در فیلم سینمایی غلام ژاندارم با ایرج قادری و ناصر ملک مطیعی و در فیلم سینمایی رضا موتوری با بهروز وثوقی همبازی بوده است .

رضا صفایی پور را به عنوان طوفان سینمای ایران می‌شناسند و همیشه نقش‌های منفی را بر عهده داشت او از معدود بازیگران سینمایی بود که بعد از انقلاب همچنان به فعالیت هنری خود ادامه داد و در دهه ۷۰ با جمشید هاشم‌پور به عنوان سوپر استار فیلم‌های اکشن ایران شناخته می‌شدند.

رضا صفایی پور در سال ۱۳۵۹ با حضور در فیلم سینمایی انفجار اولین تجربه خود را در سینمای بعد از انقلاب کسب کرد و سپس با فیلم میرزا کوچک خان در سال ۱۳۶۲ حضور خود را در سینمای بعد از انقلاب تصویب کرد

این بازیگر در سن ۷۴ سالگی به علت بیماری پارکینسون در خانه‌اش فوت کرد.

رضا ضفایی درباره بیماری اش گفت: بیماری‌ام قابل مداوا نیست. پیگیری‌هایی برای چکاپ انجام دادیم قرار شد در نوبت آزمایش و ام‌آرآی باشم که منتظر نوبت آن هستم.

الان بهترم اما این بیماری اذیت می‌کند. قرص‌هایی هم که می‌خورم تنها باعث می‌شود لرزش‌هایم کمتر شود و چیزی را درمان نمی‌کند. این همان بیماری لاعلاجی است که محمدعلی کلی هم داشت. ناشی از عوارض کارهای رزمی است که انجام می‌دادم و ضرباتی است که در کارهای رزمی می‌خوردم. این ضربه‌ها حالا دارد عوارضش را نشان می‌دهد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *