فیلم کامل آهنگ گنگستر شهر آمل در کلاس توسط معلم قائمشهری دانش آموزان

فیلم کامل آهنگ گنگستر شهر آمل در کلاس توسط دانش آموزان و خانم معلم

آهنگ گنگستر شهر آمل بومه توسط معلم و دانش اموزان قائمشهری جنجال زیادی را در فضای مجازی به راه انداخته است و باعث شد که اموزش و پرورش به این ویدیو واکنش نشان بدهد و خانم معلم را اخراج کند این ویدیو حسابی در شبکه های اجتماعی وایرال شده و بدون شک این معلم هیچگاه گمان نمیکرد که از کار برکنار و اخراج شود.

حواشی آهنگ گنگستر شهر آمل در کلاس توسط معلم قائمشهری

آهنگ گنگستر شهر آمل بومه در فضای مجازی حسابی گل کرده است و مورد توجه قرار گرفته است و بسیاری از چهره های سرشناس و کاربران فضای مجازی این آهنگ را لب خوانی و یا به اصطلاح دایسمش میکنند.

قبلا آهنگ هایی از ساسی مانکن در فضای مجازی وایرال شده بود و حالا یک آهنگ با لهجه شمالی وایرال شده است.

آهنگ گنگستر شهر آمل بومه توسط بسیاری از کاربران فضای مجازی لبخوانی میشود و یکی از کلیپ هایی که توسط کاربران دابسمش شد کلیپی مربوط به یک کلاس بوده که توسط دانش اموزان لب خوانی میشد خانم معلم نیز آنها را همراهی میکند.

البته باید به این نکته توجه کرد که این چنین آهنگ هایی نباید در بین دانش اموزان اجرا شود و یا کودکان به آن توجه کنند چرا که شعر این آهنگ اصلا مناسب آنها نخواهد بود و معلم باید آهنگ هایی که دارای شعرهای مناسبی برای دانش اموان است استفاده کند.

اخراج معلم قائمشهری

حسین کمالی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این فیلم کوتاه روز گذشته چهارشنبه در فضای مجازی به سرعت منتشر شد و پس از آن اداره کل آموزش و پرورش مازندران پیگیری موضوع را در دستور کار قرار داد.

وی ادامه داد : پس از بررسی و راستی آزمایی وقوع این اقدام در مدرسه مورد نظر، اقدامات اداری لازم در این خصوص پیگیری شد.

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به اینکه شورای نظارت، روند فعالیت حرفه ای مدارس غیرانتفاعی را بررسی می کند، گفت : رییس آموزش و پرورش شهرستان قائمشهر جلسه شورا را برگزار کرد و درخصوص موضوع اتفاق افتاده تصمیم گیری های اداری لازم اتخاذ شد.

کمالی افزود: براساس تصمیم و رای این شورا، در حال حاضر مدیر مدرسه تذکر کتبی داده شد و برخوردهای اداری دیگر نیز صورت خواهد گرفت.

وی ادامه داد: همچنین این شورا بر عدم صلاحیت معلم مربوطه و قطع همکاری با وی رای داد و ایشان از روز یکشنبه هفته آینده اجازه حضور و تدریس در مدرسه را ندارد.

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران گفت: همچنین به احتمال مجوز فعالیت این مدرسه نیز لغو شود.

وی افزود: این اقدام معلم مدرسه که به نظر می رسد بدنبال شادکردن دانش آموزان بود از روی ناآگاهی انجام شد.

کمالی تاکید کرد: مدارس غیرانتفاعی که بخش بزرگی از فضا و فعالیت آموزشی مازندران بر دوش آنها قرار داد در انجام فعالیت های خود می بایست براساس سیاست های آموزش و پرورش عمل کنند.

به گزارش ایرنا، مازندران ۷۲۰ مدرسه غیر انتفاعی دارد که حدود ۱۰۵ هزار دانش آموز در آن تحصیل می کنند که ۲۰ درصد جامعه دانش آموزی استان را شامل می شود.

باید موسیقی در مدارس تعریف شود

وقتی موسیقی در مدارس ما جایگاهی ندارد، فضای مجازی سلیقه موسیقایی نسل تازه را شکل می‌دهد که ویژگی اصلی آن عنصر تازگی، سادگی، ساختار شکنانه، امروزی بودن و ازهمه مهم تر شور و تحرک بالای نهفته در آن است و به راحتی قشر کودک و نوجوان ما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. سالهاست در این جامعه ارزشی برای فرهنگ موسیقی کشور قائل نشده و با فشار سفت و سخت بر گلوی عرصه موسیقی و خوانندگان، جا را برای پرورش و رشد موسیقی مبتذل و سخفیف باز کرده‌اند و اکنون از خود گرداب این فاجعه کنار می‌کشند و دنبال مقصر هستند، غافل آز آنکه ابتذالی هم اگر هست تخمش را شما کاشته‌اید و درختش را شما بارور کرده‌اید.

در موضوع رخ داده شکی در خطای بزرگ معلم در پخش موسیقی مبتذل نیست، پخش یک آهنگ با محتوایی باعنوان: اگه مه یار نووشی خل بومه، من ارازل بومه گنگستر شهر آمل بوم،عرق سگی خرمه مست الکل بومه .. توسط یک معلم و پخش آن در شبکه‌ اجتماعی نوعی هنجارشکنی به حساب ‌می‌آید که از سوی جامعه امری ناخوشایند است؛ تکرار چنین واقعه‌ای را عینا چند سال پیش با پخش آهنگ ساسی مانکن در یکی از مدارس شاهد بودیم، که باز هم این موضوع در آن زمان سروصدای زیادی را به پا کرد ، تا جایی که حتی علی مطهری و مکارم شیرازی نیز به پخش این موسیقی در مدارس واکنش نشان دادند و آن را به شدت سرکوب کردند اما با این حال خبری از اخراج معلم و لغو فعالیت مجوز مدرسه نبود، این موضوع در آن زمان زنگ خطری بود که مسئولان به آن توجهی نشان ندادند تا به امروز که باز هم به جای حل مسئله دوباره شاهد پاک کردن خود مسئله شدند.

دستور بازگشت خانم معلم به مدرسه

استاندار مازندران در پی تصمیم قطع‌ همکاری معلم قائمشهری که ناشی از پخش کلیپی کوتاه در فضای مجازی بود، گفت: پس از ارسال درخواست آیت‌الله‌معلمی، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و پدر دو شهیدوالامقام و همچنین ابراز ندامت معلم و عدم دقت به محتوای موسیقی از سوی ایشان، با بازگشت این معلم به کلاس درس در روز مبعث پیامبر رحمت، موافقت شد. ‎

سیدمحمود حسینی‌پور افزود: مسلما دانش‌آموزان و نوجوانان به‌عنوان سرمایه‌های آتی جمهوری اسلامی ایران در توسعه اجتماعی و فرهنگی کشور نقش مهم و برجسته‌ای دارند و وظیفه ما نیز فراهم کردن بستر‌های مناسب برای حفظ سرمایه‌های انسانی و تعلیم و تربیت بر اساس معارف دینی ـ اسلامی است و البته در سوی دیگر جلوگیری از ترویج ضدارزش‌ها نیز ماموریت مهم و ویژه دستگاه‌های متولی است که کم‌کاری در این بخش به‌هیچ عنوان پذیرفته نیست.

43 نظر

 1. خاک تو سر اون مسولی ک شادی رو ب یه بچه هم نمیتونه ببینه.لیاقت ندارید این معلم هارا داشته باشید….بی لیاقت ها

  • خاک تو سر تو که هنوز فرق آهنگ شاد برای بچه ها و یک آهنگ در مورد عاشقی یک دیوانه مست را نمی فهمی اگر همچی معلمی خواهر برادر کوچک تو رو در کلاس با این آهنگ های بقول شاد تربیت کنه آخر کار فکر می کنی خواهر برادر تو مهندس و دکتر خواهند شد یا دختر باز و عاشق شکست خورده اسید پاش تازه این خانم معلم که معلومه یک دختر ترشیده است چه ارگاسمی بهش دست داده ؟

   • خاک توسر تو با این تفکرات پوچت

   • ای خاک تو سر عرزشبت احمق که کاری کردین همه غمگین باشن الان باید آهنگ سلام فرمانده رو بخونن از نظر شما

   • رایان کچووالی

    بهرام شعر نگو بیا پایین

   • چقد تو بیشعوری

   • یه جوری میگی خواهر برادرت مهندس دکتر میشن انگار ماهایی که با نوحه و گریه و معلم های جدی درس خوندیم دکتر مهندس شدیم .خودش شما الان دکتر هستی ؟

   • بلند شو بلند شو…سگ😂

   • خاک تو سر ارزشی تو

   • عامو شعر و ور نگو بیا پایین سرمون درد گرفت،حالا ما با اون معلما و دعای زیارت عاشورا هر پنجشنبه تو مدرسه دکتر و مهندس شدیم،تو کشورای دیگه که بچه هاشون با شادی درس رو یاد میگیرن ببین چه پیشرفتی کردن،طرز فکر تو امثال تو در قرن ۲۲ جواب نمیده،همین شماها یه کاری کردین که ایران یک قرن از بقیه کشورا عقب تره،مغزهای پوسیده

   • مغز پوسیده و جهانی سومی فقط خودت بقیه اداتو در میارن

  • اگه سلام فرمانده خونده بودند به خانم معلم درجه نظامی و اضافه حقوق هم میدادند.

 2. چرا یه مسئول و وزیر بیکفایت رو اخراج نمیکنید زورتون به یه معلم رسیده

 3. آریو دلفان

  هیچ کس نمیتونه منکر زحمات معلمان زحمت کش باشه، ولی این همه آهنگ برای شاد کردن بچه ها وجود داره، با محتوایی مناسب که با سن و سال بچه ها همخوانی داره. حضور ناگزیر کودکان ابتدایی در فضای مجازی برای تحصیل بدلیل شیوع کرونا به اندازه کافی لطمات غیر قابل جبرانی را به روح و روان حساس کودکان وارد کرده. از این خانم معلم و سایر معلمان شریف توقع است کودکان را با معانی سالم و محتوای زیبا شاد کنند

 4. حبیب اله منصوری

  این معلم اصلا کار بدی نکرده حالا شادی کرده شادی که قد قن نیست اشتباه این نظام و این امنیتی کردن همه جای کشور را هیچ ایرانی عاقلی نمی پذیره

  • تا عاقل از نظر شما کی باشه!؟ بچه های قدیم که انقدر معلم هاشون،حرف از کارهای خوب و خوب بودن میزدن براشون،بازم همه انسان های خوب و مفیدی برا جامعه نشدند،این بچه ها که از الان بدترین انسان بودن را تو شعر بهشون تلقین میکنند چی می خوان بشن؟

 5. معنی اهنگ رو با دقت گوش کن خوشت میاد بوه خودت بکه عرق سگی خورمه

 6. اینهمه جلسه وشورا و ابلاغ و بگیر وببند برا چهارثانیه شادی کودکانه…واقعا که بدبختیم..دنیا داره به کجا میرسه وماهنوز اندرخم یک کوچه ایم…برید توخونواده های همین چندبه اصطلاح مسئولی که رای به نون بریدن این خانم معلم دادن کنکاش کنید..انشالله که بی کفایتی همین مسئولان تایید شود وبه سرنوشت همین خانم معلمی که هدفش فقط شادکردن دل بچه ها بوددچارشوند..

  • خب اگه شادی زیاد دوست دارین دورهمی خانوادگی بزارید تا خرتناق شادی کنید همه ی کمبودهاتونو باید تو جامعه جا بزنین؟ حجاب و عرق خوری رو ….. هر کار دوست دارید بکنید وقتی تو جهل مرکبین کاری از کسی برنمیاد

 7. سلام، دیگه جهان خواهیم یا نخواهیم به دست یهودی هایی که ۹۷ درصد ثروت جهان دستشونه،به یه دهکده ی اینترنتی تبدیل شده،…و یک اشتباه فاحش توی یه مدرسه ، تو دنیا صداش می پیچه
  این خانم که نمی تونم اسمش را معلم بگذارم(چون علم به بچه ها نمیده،و چیزی جز جهل تو آموزشش نمی بینم)، روح پاک و معصوم این بچه ها را می خواد با این چرندیات به لجن بکشه،حالا دانسته یا ندانسته
  باید تاوان کار خودش را بده، هرکی چند ساعت با این بچه های بازیگوش سر و کله زده باشه میدونه اون ۴ ثانیه بدآموزی که شمااسمش را شادی میزاری،حداقل ۴روز باید تکرارشه تا اینطور مسلط حفظش باشن،و در ضمیر ناخودآگاه بچه ،قطعا اثرات بدی خواهد داشت،مسئولی هم که کم کار کنه تاوان باید بده،چه ربطی داره،قیمه را چرا میریزی تو ماست ها

  • سوالم از شما اینه الان چه ربطی به یهود داره اینکه تو اموزش پرورش معلمی باشه که بچه ها را خوشحال کنه و شادشون کنه چه اشکال داره حالا با یک اهنگ که یه بچه نه مسلمون میشه نه ضد دین خود من به واسطه ی معلمی که تو دبستان داشتم انگیزه و شوق درس خوندن پیدا کردم و الانم تو رشته ای که هستم خیلی موفقم برای خود بچه من هم دوست دارم همچین شرایطی باشه تا بتونه انگیزه و شوق پیدا کنه اینکه یه سری افراد بدون تفکر و بدون منطق یه سری حرف ها میزنند فقط از روی تعصب های بی جا و به جای اینکه دنبال مشکل خودشون باشند و رابطهی خودشون با خدا دنبال ایراد مردمند ،از مسئولین گرفته تا اکثریت مردم

  • بروبابا خسته نشدی از این همه قضاوت . من به عنوان کسی که دوازده سال تازه نمونه دولتی درس خواندم نود درصد اصن کتابت و آموزش اشتباه و کل معلمان عقده این . به قرآن وقت بزارن اینارو حفظ کن بهتر از چرندیات دفاعی و …. هست

 8. سوال اینجاست که چرا این خانم معلم این ویدئو را بازنشرداده؟

 9. واقعا شرمم شد از دیدن این فیلم.
  امثال چنین معلمانی واقعا ننگ جامعه ی فرهنگیان کشورند.
  عجیبه که بعضی افراد تفاوت شادی آفرینی رو با ترویج چنین اشعار کثیف و مبتذلی تشخیص نمی دهند!!

  • تو رو خدا اگه حرف نزنی نمی‌گن کسی لالی . همین که تو ایران به دنیا اومدی خیلیه بگیم بین شماها که نود درصد معلم دولتی مخصوصا عقده این اصن یه معلم خوبم پیدا میشه همینه . خسته شدیم جمع کن بابا

 10. واقعا این کسایی که فکر میکنن بچه های حال مثل زمان خودمونن..🥸 و بچه‌های مازندران هیچ کدومشون این موزیک رو بلد نیستن سخت در اشتباها که نمیفهمند،،،،بچه هستن !!
  با یه موزیک به راه بد یا ،سلام فرمانده به راه خوبی خواهند رفت .
  دوسته نا عزیز و اومل اینها بچه های اینترنت و خونخواه ایران هستند باور ندارید فقط منتظر باشید تا بینید ….که همشون ارشی کمانگیر خواهند شد 🫵😂

 11. خب البته یه انسان سالم هرگز دلش نمیاد و وجداناً نمیتونه شادی بچه های معصوم رو با اشعار کثیفِ محصول فکرهای متعفن ،آلوده کنه
  اما این حجم از دفاع از آلودگی
  خب برمیگرده به روتین زیست کثیف برخی‌ها…
  هر آئینی برای طرح مباحث هوس آلود و کثیف خودش سابقا یه محدوده سنی ای رو مستثنی میدونست
  و یه مثبت کوفتی بالای یه عددی قائل بود🔞
  اینا اونم درنوردیدن🤮🤮🤮🤮🤮

  • چقدر همدیگه را دارید قضاوت میکنید، چرا نظر خودتون را نمی‌گید و فقط نظر همدیگه را بد و خلاف تعبیر میکنید ، هیچ ایرانی تحمل شنیدن حرف هموطن خود را ندارد باید تاسف. خورد به حال خودمان

 12. این یه ترانه بومی به روز شده ست بهترین افرادی که میتونن نظر بدهند بومی های همان منطقه اند لطفا اظهار فضل ننمائید.بعضی اوقات معنی فراتر از کلماتند که این در فرهنگ هر خطه مستتر است.

 13. حسن جواد پور

  این معلم نیست.مخربه افکار بچه های مردمه.کارهای آدمهای منحطو تشویق نکنید.فردا یکی از این بچه ها اراذل بشه و بر فرض مثال،روی صورت دخترت خط اسید بپاشه یا با چاقو بزنش،بازم از این کار دفاع میکنی؟

 14. جدا از تندروی و تفکرات بیجا .این معلم هیچ کار بدی که در حد اخراج باشه نکرده …متاسفم برا کسانی که موافق غمباد مردم عزیزمان هستن.

 15. کتاب حافظ هم باید ممنوع شود.

  اصل مطلب :

  ضبط تصاویر بچه ها و پخش آنها غیر اخلاقی بود‌. در خصوص این مساله باید وزارت آموزش و پروش دستورالعمل صادر کند .

  چه موسیقی چه دعا

  ضبط تصاویر بچه ها در مدرسه بدون مجوز غیر قانونی و غیر اخلاقی است.

 16. گریه کنید مسلمونا ثوابه!!!!

 17. به عنوان کسی که ۱۲سال مدرسه و ۴سال دانشگاه بوده :کسانی که سنگ این اموزش و پرورش و دانشگاه به سینه می زنند . جامعه پر شده از کلی ادم مدرک گرای بیسواد که نه حرفه و کاری بلدنند . وکلی نخبه تو سری خور شده ومسئولینین نابلد کار .میشه اوضاع امروز ،با کلی منابع خدادادی وثروت و تورم ۵۰ درصدی مهار نشدنی .

 18. این معلم یه شعر خونده اینجور باهاش رفتار کردن معلم پسرمن آقای نجفی الفاظ رکیکی استفاده میکنه سر کلاس ومرتب هم میگه هیچ کس نمی‌تواند به بنده حرفی بزند چندباره به مدیرمدرسه تذکر داده شده ولی کی حرف گوش میده

 19. واقعا که یه معلم نمی فخمه چی خوبه چی بده ..برا شاد کردن کلی ایده هست کلییییییی این آهنگ با محتوی نامناسب داره با روح و روان بچه ها بازی می کنه چرا اصلا تو فضای مجازی گذاشته آهنگ خونده شده را واقعا چرااا..این خانم معلم انگار داره خودشو یه مدل معرفی می کنی با چشمای عمل کردش ..متاسفم برا بعضی ها ..غرب تازه به این نتیجه رسیده دین عامل آرامشه ..ایرانیا تازه به این نتیجه رسیدن دینشون عامل عقب موندگیشونه خخخخخخ خدایا سایه ات را از سر ما کم نکن که بیچاره ایم..

  • متوجا شدیم که از آهنگ خوندن این معلم زورت نگرفته،نسبت به قیافش حسادت داری،چشاشو عمل کرده؟عجب

 20. من با شاد کردن بچه‌ها مخالف نیستم ولی محتوا ومعنی این آهنگ به سن بچه دبستانی ها نمیخوره اگه دبیرستان یا لاقل راهنمایی بود حالا میشد هصمش کرد

 21. اسماعیل محمدزاده

  فقط تذکر به منتقدان متعصب این معلم کاردان و به روز و بسیار موثر امروزی.دوره شما کوته مغزان و سیاه دلان مذهبی به پایان رسیده و خورشید روشنایی و اگاهی بر ضمیر پاک نسل های دهه هشتادی و به بعد تابیده و دیری نخ وهد گذشت نسل کوتاه فکران و بد ضمیرانی مثل شما به زودی منقرض خواهد شد توسط همین دهه هشتادیهای امروزی…پس همچنان از دیدن چنین کلیپهایی بسوزید و بترسید تا بمیرید که شاید آن روزهای تسلط نسل امروز بر ایران اداره کشور اریاییمان را نبینید.

 22. این بچه ها همه ترانه رو از حفظ بودند ، پس قبلا مکرر شنیده بودند و احتمالا خیلی هم براشون جالب بوده ، این به معلم چه ربطی داره ؟ و بعد از ان بیشتر بنظر میرسید معلم از اینکه این بچه ها در این حد کامل ترانه رو یاد دارند و روان میخوانند به خنده افتاده ، تمام ارکان جامعه برعکس افکار و تصمیمات و علایق مسوولان و به ظاهر دلسوزان و متولیان در حرکتند ، این نتیجه تبلیغات بیش از حد و کاملا ناشیانه و افراط در ریا و برای هر چیزی داستان مذهبی درست کردن و سبقت در رواج تقوی دروغین است و نتیجه دین زدگیست . اگر جامعه رو به حال خودش میگذاشتید همه چیز سر جای درست بود ، زیاده روی دلزدگی به همراه خواهد داشت ، سیستم های ایدئولوژیک افراطی فرزندان سکولار تربیت میکنند .یکسری هم که با ادعای خرد و دینداری و مصلحت اندیشی و .. ولی در کمال شوربختی و بد اقبالی با نام فاخر پارسی مثل بهرام ، الفاظ و کلمات رکیک و بی اندازه بی ربط و تفکرات بیمارگونه و تراوشات ناشی از روان پریشی های ارواح در بند گره های کور خانوادگی اخلاقی و احتماعی دوران زندگی خود رو به دیگران مبذول میفرمایند . فعلی که مدعی هستند دقیقا در مغز بیمار و روح اسیر شیاطین خودش اتفاق افتاده ‌ .

 23. گره لاتی بزن دررو

  این بچه ها همه ترانه رو از حفظ بودند ، پس قبلا مکرر شنیده بودند و احتمالا خیلی هم براشون جالب بوده ، این به معلم چه ربطی داره ؟ و بعد از ان بیشتر بنظر میرسید معلم از اینکه این بچه ها در این حد کامل ترانه رو یاد دارند و روان میخوانند به خنده افتاده ، تمام ارکان جامعه برعکس افکار و تصمیمات و علایق مسوولان و به ظاهر دلسوزان و متولیان در حرکتند ، این نتیجه تبلیغات بیش از حد و کاملا ناشیانه و افراط در ریا و برای هر چیزی داستان مذهبی درست کردن و سبقت در رواج تقوی دروغین است و نتیجه دین زدگیست . اگر جامعه رو به حال خودش میگذاشتید همه چیز سر جای درست بود ، زیاده روی دلزدگی به همراه خواهد داشت ، سیستم های ایدئولوژیک افراطی فرزندان سکولار تربیت میکنند .یکسری هم که با ادعای خرد و دینداری و مصلحت اندیشی و .. ولی در کمال شوربختی و بد اقبالی با نام فاخر پارسی مثل بهرام ، الفاظ و کلمات رکیک و بی اندازه بی ربط و تفکرات بیمارگونه و تراوشات ناشی از روان پریشی های ارواح در بند گره های کور خانوادگی اخلاقی و احتماعی دوران زندگی خود رو به دیگران مبذول میفرمایند . فعلی که مدعی هستند دقیقا در مغز بیمار و روح اسیر شیاطین خودش اتفاق افتاده ‌ .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *