فیلم کامل برق گرفتگی مامور اداره برق بندر انزلی

فیلم کامل برق گرفتگی مامور اداره برق بندر انزلی و آخرین وضعیت او

روز گذشته اتفاق وحشتناکی برق گرفتگی برای مامور سیمبان اداره برق بندر انزلی رخ داد که باعث شد دچار ۶۵ درصد سوختگی شود در ویدیوی منتشر شده مامور اداره برق در حالی بر روی چراغ تیر برق افتاده است که دچار برق گرفتگی شدید شده است .

فیلم کامل برق گرفتگی مامور اداره برق بندر انزلی

این مامور اداره برق که ۴۵ سال سن دارد به دلیل رعایت نکردن نکات ایمنی توسط همکارانش دچار برگرفتگی شدید در بالای دکل برق فشار قوی شد.

فیلم کامل برق گرفتگی مامور اداره برق بندر انزلی

در این باره محمد تقی مهدی زاده می‌گوید خطای انسانی دلیل اصلی برگرفتگی سیمبان شرکت توزیع برق انزلی شده است که منجر به ۶۰ درصد سوختگی گردیده است درباره جزئیات این حادثه گفته می‌شود که مامور اداره برق ۴۵ سال سن داشته که بعد از بالا رفتن از دکل برق فشار قوی ۲۰ کیلوواتی در حال کار بر روی این دکل بود که ناگهان یکی از همکارانش به اشتباه برق را وصل می‌کند و باعث می‌شود که او دچار برق گرفتگی شدید شود و بالای تیر چراغ برق بماند.

همچنین ببینید

فیلم کامل برق گرفتگی پدر و پسر حین شنا در حوض میدان در تفت (18+)

مرگ دانش آموز پایه پنجم دبستان اروند بر اثر برق گرفتگی با موبایل

وی با اشاره به تلاش نیروهای این اداره با قطع سریع جریان برق و پایین آوردن این مأمور آسیب دیده با استفاده از بالابر، افزود: مأمور ۴۵ساله اهل بندر انزلی به سرعت به بیمارستان سوانح سوختگی ولایت رشت منتقل شد.

به گفته وی، بر اساس گزارش پزشک معالج وی اندام‌های داخلی این بیمار با ۶۰ درصد سوختگی به شدت آسیب دیده و به دلیل خونریزی داخلی، حال مساعدی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *