فیلم کامل تمسخر دختر جوان توسط حامد آهنگی در تی ان تی غوغا شد

فیلم کامل تمسخر دختر جوان توسط حامد آهنگی در تی ان تی غوغا شد

حامد آهنگی دختر جوانی که در برنامه مسابقه ای تی ان تی شرکت کرده بود و مشکل بیان و صحبت کردن داشت را مورد تمسخر قرار داد و شخی زشتی را با او کرد که مورد انتقاد کاربران فضای مجازی قرار گرفت.

فیلم کامل تمسخر دختر جوان توسط حامد آهنگی در تی ان تی غوغا شد

فیلم کامل تمسخر دختر جوان توسط حامد آهنگی

متاسفانه حامد آهنگی با هر موضوعی شوخی میکند و اصلا کمی درباره شوخی هایش فکر نمیکند! هرچند که او را به عنوان یک مجری طنز میشناسند اما نباید نواقص دیگران را مورد تمسخر قرار بدهد و لزومی ندارد برای خندان مردم به هرچیزی شوخی کند چرا که نتیجه عکس خواهد گرفت.

برنامه تی ان تی به شکل مسابقه ای کار خود را آغاز کرده و حامد آهنگی سعی میکند که این برنامه را به شکل طنزی اجرا کند.

لازم به ذکر است کار هنری خود را از 14 سالگی و در سال 1372 با گروه های نمایشی در بندر انزلی شروع کرد. با حضور در نمایش درام به کارگردانی مرحوم محمدعلی انتظاری در جشنواره تئاتر دانش آموزی استان توانست جایزه بازیگری بگیرد همین اتفاق باعث شد جدی تر به هنر بازیگری بپردازد.

از سال 1380 تاکنون در جنگهای شبانه زیادی به عنوان استندآپ کمدین حضور داشت. نمایشهای کوتاه طنز زیادی را نوشته و کارگردانی کرده است مانند سفر پرماجرا ، کنکور ، ماهواره 1و2 ، کلاس درس ، داماد تصادفی ، منشی قلابی و ده ها نمایش دیگر.

در این سالها به دعوت خیلی از ارگان های دولتی و خصوصی جهت اجرای نمایش به شهرهای مختلف کشور سفر کرده است. از سال 1381 همکاری خود را با صدا و سیمای مرکز گیلان شبکه باران آغاز کرد و همزمان با اجراهای تئاتر و جنگ در چند سریال ایفای نقش کرده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *