فیلم کامل حسینیه معلی جشن تکلیف / آیا تبلیغ شوهر و ازدواج برای کودکان بود؟

فیلم کامل حسینیه معلی جشن تکلیف / آیا تبلیغ شوهر و ازدواج برای کودکان بود؟

فیلم کامل حسینیه معلی جشن تکلیف / آیا تبلیغ شوهر و ازدواج برای کودکان بود؟

برنامه حسینیه معلی شب گذشته ویژه برنامه ای برای جشن تکلیف دختر بچه ها که به سن ۹ سالگی رسیده بودند برگزار کرد که محمدرضا فغانی و حمیدرضا فغانی دو طلبه جوان مجریگری این برنامه را بر عهده داشتند و سعی کردند فضای شاد و طنزی برای کودکان به وجود اورند.

ماجرای حسینیه معلی جشن تکلیف

آنها تلاش کردند با استفاده از شعر فضا را پر انرژی نگه دارند این دو طلبه برای معرفی کردن محرم و نامحرم به شوهر نیز اشاره داشتند که حالا در فضای مجازی واکنش هایی را به همراه داشته است.

فیلم کامل

بدون شک هدف این دو طلبه آموزش به کودکان بوده است اما برخی از رسانه ها معتقد هستند نیازی نبوده که در این سن درباره شوهر و ازدواج صحبت کنند و در آینده خودشان متوجه می‌شوند که همسر محرم خواهد بود.

جشن تکلیفی که شب گذشته در برنامه حسینیه معلا پخش شد مورد توجه رسانه های بیگانه نیز قرار گرفت و سعی کردند از این جمله و شعر های دو طلبه جوان از آب گل آلود ماهی بگیرند و آن را تبلیغ کودک همسری در تلویزیون عنوان کنند.

«حسینیه معلی» برنامه تلویزیونی است که در مناسبت‌ها، از شبکه سوم سیما روی آنتن می‌رود. هدف سازندگان این برنامه با ایده سیدبشیر حسینی مشابه برنامه عصر جدید و دیگر تلنت‌شوهای رایج، ساخته شده است، اما رقابتی در آن نیستدر این برنامه‌ها رقابت برای رسیدن به بهترین اجرا ملاک عمل است، اما «حسینیه معلی» تلاش کرده با شعار استعدادیابی و همچنین تلاش برای احیای سنت‌های عزاداری و آئینی شهرها و اقوام، قضاوت و رقابت را از برنامه خود حذف کند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *