فیلم کامل سید مجید غضنفری زندگی پس از زندگی (قسمت ۱۱) +بیو

فیلم کامل سید مجید غضنفری زندگی پس از زندگی (قسمت ۱۱) +بیوگرافی

سید مجید غضنفری تجربه گر قسمت ۱۱ فصل پنجم زندگی پس از زندگی پنجشنبه دوم فروردین ۱۴۰۳ به همراه بیوگرافی سید مجید غضنفری و همسرش را در این صفحه مشاهده نمایید.

بیوگرافی سید مجید غضنفری

سید مجید غضنفری تجربه گر مرگ متولد 1362 بوده که در 5 بهمن 1388 در منجیل در حالی که سوار پیکان وانت بوده با یک کامیون تصادف کرده و به کما رفته است او در دوران اغمان روح از کالبد بدنش جدا شده و به عالم برزخ رفته است و اتفاقات جالب و عجیبی را دیده است.

فیلم کامل سید مجید غضنفری زندگی پس از زندگی (قسمت ۱۱) +بیو

حضور در برنامه زندگی پس از زندگی

سید مجید غضنفری در برنامه زندگی پس از زندگی حضور پیدا کرد و درباره اتفاقاتی که برایش در حالت اغما رخ داده توضیح داد.

فیلم کامل سید مجید غضنفری زندگی پس از زندگی

https://telewebion.com/live/tv4?e=0xc20dea9

اشتیاق دانستن درباره زندگی پس از مرگ، فصل مشترک ذهنیت همه آدم‌هاست؛ همه ما می‌خواهیم بدانیم که پس از این زندگی دنیوی، به کجا خواهیم رفت و چه سرنوشتی در انتظار ماست؟ این دقیقا همان جاذبه‌ای است که باعث می‌شود برنامه «زندگی پس از زندگی»، درصدر پرمخاطب‌ترین برنامه‌های افطار صداوسیما، در ماه مبارک رمضان قرار بگیرد، آن هم بی‌رقیب و با اختلاف؛ ۱۴ درصد کل مخاطبان تلویزیون، با رضایت ۹۰ درصـدی، این برنامه را در لحظات افطار دنبال می‌کنند؛ این را نظرسنجی سازمان صداوسیما معلوم کرده است.

مجموعه زندگی پس از زندگی با اجرای عباس موزون یکی از ویژه‌برنامه‌های ماه مبارک رمضان سیما است که هر روز به مدت یک ساعت در لحظات ملکوتی نزدیک به افطار از تلویزیون پخش می‌شود. این برنامه به بیان تجربیات مرگ موقت افرادی می‌پردازد که در شرایط مرگ کلینیکی و یا خروج موقت روح از جسم قرار گرفته‌اند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *