(فیلم کامل) صحبت های مرد خوزستانی (بندرماهشهری) با قالیباف رئیس مجلس

(فیلم کامل) صحبت های مرد خوزستانی (بندرماهشهری) با قالیباف رئیس مجلس را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

فیلمی از درد و دل های یکی از اهالی بندرماهشهر با محمدباقر قالیباف در حاشیه سفر رئیس مجلس به خوزستان حسابی خبرساز شده است.

(فیلم کامل) صحبت های مرد خوزستانی (بندرماهشهری) با قالیباف رئیس مجلس

مرد جوانی از وضعیت گرانی و اقتصادی و تورم به رئیس مجلس گلایه میکند! مجلسی که به جای رسیدگی به اوضاع وخیم اقتصادی به فکر حواشی و محدود کردن شبکه های اجتماعی است که در آن بسیاری از مردم به کسب روزی حلال میپردازند.

این مرد به قایباف میگوید:

شهردار ۱۳ تا خونه داره، من ۱۳ ساعت کار میکنم با ۳ تا بچه یک اتاق دارم».صحبت های یکی از اهالی بندر ماهشهر به رئیس مجلس در جریان سفر روز گذشته قالیباف به خوزستان

فیلم را در زیر ببینید:

پانوشت: نوع تظلم خواهی‌اش، نوع نشستنش، آهنگ صدا، اضطرار، استیصال، جمله بندی، همه اینها آدم را یاد صحنه تظلم خواهی زائر محمد برای احقاق حقش از آقا علی وکیل، عبدالکریم حاج حمزه، ابول گنده رجب و شیخ ابوتراب برازجانی در تنگسیر صادق چوبک می اندازد.

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

2 دیدگاه‌ها

  1. خدا خودت به داد مردم ایران برس

  2. طوری مینویسید که انگار تمام بدبختیها تقصیر مجلس است. بعضی از شما خبرگزاریهای بی انصاف و از خدا بیخبر یکی از عوامل تاثیرگزار در ایجاد این مشکلات هستید و باید پیش خدا و ملت پاسخگو باشید. دست زبیریان را از پشت بسته اید. آیا از رانتخواریهای آقازاده ها و بعضی مسئولین و قردادهای میلیاردی با خارجی های گرگ صفت و همیشه گرسنه که همه از جیب من و شما باید خرج شود چیزی می نویسید؟ازدلایل اعتمادمردم و انتخاب این دولت خودکم بین و خودباخته و بی بصیرت چیزی نوشتید؟ و هزاران چرا دیگر؟ واقعا در مورد مردم فهیم ایران چگونه می اندیشید؟ روزی که امام زمان انشاالله ظهور نمایند چه دارید که بگویید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *