فیلم کامل صحبت های مونا مهرجویی در تشییع پدر و مادرش کنار تابوت

فیلم کامل صحبت های مونا مهرجویی در تشییع پدر و مادرش کنار تابوت

صحبت‌ها و سخنرانی مونا مهرجویی در بالای سر تابوت پدر و مادرش در مراسم تشییع و خاکسپاری یکی از حواشی این مراسم بود که باعث ناراحتی بسیاری از حاضران در این مراسم شد.

مونا مهرجویی در صحبت‌هایش گفت واقعا نمی‌دانم که چه باید بگویم فقط این را می‌گویم که الان احساس می‌کنم پدر و مادرم شونه‌های من را نگه داشته‌اند تا بتوانم صحبت کنم.

فیلم کامل صحبت های مونا مهرجویی

او همچنین از همه کسانی که در این مراسم حضور پیدا کردند تشکر کرد و گفت از همه شما سپاسگزارم از اینکه در کنار ما هستید و من امروز احساس می‌کنم خانواده بزرگی دارم.

اما نکته عجیب اینکه صحبت‌های این دختر جوان در مراسم تشییع پدر و مادرش مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت و او را تحسین کردند بابت شجاعتی که داشت و بالای سر تابوت پدر و مادرش خیلی خوب و راحت سخنرانی کرد.

فیلم کامل صحبت های مونا مهرجویی در تشییع پدر و مادرش کنار تابوت

این دختر جوان چند روز پیش موقعی که وارد خانه‌شان شد جسد خونین پدر و مادرش را بر روی زمین مشاهده کرد که برای هر کسی اتفاق بسیار دلخراش و هولناکی خواهد بود.

مونا مهرجویی دختر ۱۸ ساله‌ای که عاشق نقاشی بوده و حاصل ازدواج داریوش مهرجویی و وحیده محمدی‌فر است او یک برادر و خواهر ناتنی به نام‌های صفا و مریم دارد.

همچنین ببینید:

تیپ بازیگران در مراسم تشییع و خاکسپاری داریوش مهرجویی 

گریه مونا مهرجویی در تشییع و خاکسپاری پدر و مادرش +عکس

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

2 نظر

  1. اول اینکه مونا مهرجویی مثل سایر سلبریتیها همچون گوشیفته، یک دخترنما هس یک ترنسجندر، بعد انگار اصلا دچار تروما و شوک نشده مشکوک میزنه پاکسازی شروع شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *