فیلم کامل عروسی و ازدواج بهرام رادان و مینا مختاری

فیلم کامل عروسی و ازدواج بهرام رادان و مینا مختاری را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

فیلم کامل عروسی و ازدواج بهرام رادان و مینا مختاری

فیلم ازدواج بهرام رادان و مینا مختاری

بهرام رادان بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون در 13 فروردین 1401 اعلام کرده است او در سن 42 سالگی ازدواج کرده که خبر ازدواجش با یک بلاگر بازتاب گسترده ای را به همراه داشته است.

بهرام رادان که این روزها در سریال جیران بازی میکند با یک بلاگر به نام مینا مختاری ازدواج کرده است آنها پیش از این با هم رابطه داشته بودند.

رادان که چندسالیست که در کشور کانادا زندگی میکند و در این کشور به فعالیت هنری خود در ایران میپردازد.

مینا مختاری از بلاگرهای اینستاگرامی بوده که در عرصه مدلینگ فعالیت دارد او متولد دهه هفتاد بوده و از هواداران بهرام رادان میباشد که مدتیست با او رابطه داشه و در نهایت با هم ازدواج کرده اند البته برخی ها معتقد هستند که انها ازدواج نکرده اند و خبر ازدواج آنها دروغ 13 است.

بهرام رادان بازیگر سینما و تئاتر در 8 اردیبهشت 1358 در تهران به دنیا آمده است، ولی اصالت اصفهانی دارد. این بازیگر فارغ‌ التحصیل لیسانس رشته ی مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد. مهین دخت سهامی، مادر بهرام رادان خانه‌ دار و رضا رادان پدر او سرهنگ بازنشسته قبل از انقلاب بود.

 

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا اینجا کلیک کنید و به مدیر سایت پیام بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.