فیلم کامل عصبانیت رضا کیانیان از واژه سلبریتی و کوبیدن روی میز

فیلم کامل عصبانیت رضا کیانیان از واژه سلبریتی و کوبیدن روی میز

رضا کیانیان و مهدی یزدانی خرم در یک جلسه با موضوع سلبریتی و تاثیر آنها در جامعه حضور پیدا کردند که با واکنش تند رضا کیانیان همراه شد و برای پرسیدن یک سوال از سوی خبرنگار با دست بر روی میز کوبید و گفت مفهوم شما از سلبریتی من نیستم و من فقط یک بازیگر هستم که در ازای پول کار میکنم.

فیلم کامل عصبانیت رضا کیانیان از واژه سلبریتی و کوبیدن روی میز

فیلم کامل عصبانیت رضا کیانیان از واژه سلبریتی

رضا کیانیان به شدت از استفاده از واژه سلبریتی توسط خبرنگار ناراحت و عصبانی شد این درحالی بود که مهدی یزدانی خرم نویسنده به همین دلیل جلسه را ترک کرد و حاضر نشد به سوالات خبرنگاران پاسخ بدهد.

بعد از این انتشار این ویدیو در شبکه های اجتماعی روزنامه جوان به آن واکنش نشان داد و در یک یاداشتی به رضا کیانیان حمله کرد.

پاسخ رضا کیانیان به روزنامه جوان

رضا کیانیان نیز در پاسخ به روزنامه جوان در اینستاگرامش نوشت:

*شما سال‌هاست می کوشید کلمه «سلبریتی» را مخدوش کنید. ولی نتوانستید! ما می‌دانیم که چقدر دوست دارید سلبریتی ها طرفدار شما باشند و افسوس می‌خورید! البته شما چندتایی سلبریتی مثل آقای حسن عباسی دارید ولی به‌دردبخور نیستند! خودتان هم می‌دانید. * سلبریتی کسی‌ست که با زحمتِ خودش معروف شده و عده ای از مردم دوستش دارند. یعنی بدون بخشنامه و دستور و انتصاب… اما شما همه، با بخشنامه و انتصاب به جایی رسیدید! و هر لحظه می‌شود با یک امضا جایگاهتان را از شما گرفت، و جای دیگری نصب تان کرد و یا نکرد!

* شما مسؤل اعتراض‌های خیابانی هستید. شما نماینده مردم نیستید. برعکس مردم از شما حقوق شان را می خواهند. حقوقی که از ایشان نقض و سلب کردید.

این شمایید که باید پاسخ‌گو باشید.

این شمایید که به جای پاسخ دستگیر می‌کنید. این شمایید که شلیک می کنید. طبق گفته ی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، این شمایید که تخریب می کنید و آتش می زنید و این شمایید که باید خسارات جانی و مالی مردم را بپردازید. نه سلبریتی‌ها.

 

 

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

یک نظر

  1. اتقاقا استادحسن عباسی ماه ها قبل از اغتشاشات. اکثرشماها را خوب شناخت وگفت کمتر سیلبریتی ومطرب ورقاص سینما وبعضی فوتبالیست ها در بین شان آدم سالم درمیاد.(چون اکثرا نوکیسه و گدا معتبر شده و از خدا بیخبر شده هستید
    ۸۰۰ زن دستمالی شده یقینا خودخواسته سینما. یقینا چندتا هم دست شما مالیده
    خود جناب شما که عضو گروه های ضدانقلاب وتروریستی بودید اول انقلاب‌. به لطف وبخشش نظام امروز شدید شاخ .
    سیلبریتی یعنی اشخاص معروف غربگدا
    حتی علی دایی یا کریمی و چریم باقری ها..باشند. قهرمانان پوشالی ومجازی وشوتبالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *