فیلم کامل قسمت ۷ مردان آهنین ۱۴۰۳ سه شنبه ۷ فروردین

فیلم کامل قسمت ۷ مردان آهنین ۱۴۰۳ سه شنبه ۷ فروردین

فیلم کامل قسمت ۷ مردان آهنین ۱۴۰۳ سه شنبه ۷ فروردین همراه با لینک دانلود را در این صفحه اماده کرده ایم

لینک دانلود

مردان آهنین یکی از مسابقات جذاب بوده که برای همه ما نوستالژی است مسابقه ای که توانسته بیننده های زیادی را به دست اورد و در حال حاضر از برنامه های پر بیننده تلویزیون محسوب میشود.

مسابقات آنان چنان حساس و پربیننده شده بود که طبق نظرسنجی‌های صداوسیما در روزهایی که خبری از شبکه‌های اجتماعی نبود، جزو دو برنامه پربیننده هرساله‌ی نوروز در دهه 80 می‌شد.

این مسابقات به‌مرور با حواشی زیادی همراه شد؛ طوری‌که حاشیه بر متن غلبه کرد و برنامه متوقف شد. از قتل روح‌الله داداشی یکی از مردان اخلاق این مسابقات و کسی که بین مردم به محبوبیت خاصی رسیده بود، تا اتفاق تلخی که توسط یکی از شرکت‌کنندگان این مسابقات رخ داد و با قتل یکی از دوستانش، حواشی سنگینی را به‌سمت قوی‌ترین مردان ایران روانه کرد.

خبر ساخت سری جدید مسابقات «مردان آهنین» برای پخش در نوروز پیش رو آن هم بعد از 6 سال دوری مردان آهنین از سیمای ملی، سبب شد تا بار دیگر حاشیه‌های داغ این مسابقه در سال‌های نه چندان دور که هنوز اثراتش بر پیکره جامعه و به ویژه قشر جوان نمایان است، تداعی شود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *