فیلم کامل مبارزه اسلام ماخاچف و الکساندر ولکانوفسکی (بدون سانسور)

فیلم کامل مبارزه اسلام ماخاچف و الکساندر ولکانوفسکی (بدون سانسور) mma

فیلم کامل مبارزه اسلام ماخاچف و الکساندر ولکانوفسکی (بدون سانسور)

اسلام ماخاچف و الکساندر ولکانوفسکی مبارزه خونین انجام دادند که مورد توجه علاقه مندان به ورزش هنرهای رزمی mma قرار گرفت.

مسابقه امروز برگزار شد و اسلام ماخاچف در مقابل مبارز استرالیایی قرار گرفت و برای دفاع از کمربند خود باید حریف استرالیایی را شکست میداد و بعد از ۵ راند سنگین در نهایت موفق شد او را شکست دهد.

فیلم کامل مبارزه اسلام ماخاچف و الکساندر ولکانوفسکی

دو راند را ولکانوفسکی و دو راند دیگر را اسلام ماخاچف برد که در نهایت راند پنجم مبارزه روسی توانست به برتری دست پیدا کند.

اسلام ماخاچف از مبارزان حرفه‌ای مسابقات رزمی ترکیبی بوده که طرفداران زیادی دارد و در مقابل حریف استرالیا قرار گرفت که بسیار کارکشته و حرفه ای عمل کرده بود تا به حال ۱۵ برد پیاپی را به دست آورده بود اسلام ماخاچف امیدهای زیادی به پیروزی داشت و توانست حریف استرالیایی را در ۵ را شکست بدهد.

همچنین ببینید:

فیلم کامل مبارزه امیر علی اکبری با براندون ورا آمریکایی

فیلم کامل مبارزه اسلام ماخاچف و چارلز اولیویرا

فیلم کامل مبارزه سالار غلامی بوکسور و حریف کانادایی

اسلام ماخاچف پس از پنج راند بازی، الکساندر ولکانوفسکی را بر روی کارت امتیازی شکست داد. پیروز 12 برد ماخاچف اکنون طولانی ترین دوره صعود است، زیرا پیروزی او به طور همزمان برابر شد و به 12 مبارزه خود ولکانوفسکی پایان داد.

اسلام ماخاچف مبارز حرفه ای رشته MMA در مسابقه خود برای دفاع از کمربند سبک وزن سازمان یو اف سی در یک نبرد خونین مقابل الکساندر ولکانوفسکی فایتر استرالیایی در پنج راند به پیروزی رسید.

شرح مبارزه

اسلام ماخاچف امید‌های الکساندر وولکانوفسکی برای تبدیل شدن به قهرمان دو وزن را به یاس تبدیل کرد، پس از اینکه توانست رقیب استرالیایی اش را پس از ۵ راند مبارزه سنگین با امتیاز شکست داده و از کمربندی قهرمانی سبک وزن خود دفاع کند.

در جریان مسابقات یو اف سی ۲۸۴، وولکانوفسکی به عنوان قهرمان پر وزن (Featherweight) یو اف سی یک وزن بالاتر آمده و برای اولین بار به وزن سبک وزن آمد تا با قهرمان بی رقیب این دسته یعنی ماخاچف روبرو شود.

تفاوت در سایز از همان ابتدای مسابقه کاملاً مشهود و اجتناب ناپذیر بود، در حالی که دو مبارز ضربات سنگینی به پا‌های یکدیگر وارد کردند. ماخاچف در اولین رویارویی بهتر عمل کرد، در شرایطی که وولکانوفسکی در مشت انداختن بسیار بی پروا و بی ملاحظه بود و در اثر یک هوک چپ از رقیب روسی خود برای مدت کوتاهی روی زمین افتاد.

ماخاچف در ادامه حریف خود را از پشت به کنترل درآورد و تلاش می‌کرد سابمیشن گلو و قفل صورت را انجام دهد، اما وولکانوفسکی به خوبی مقاومت کرده و بدین ترتیب راند اول به پایان رسید.

در دامه وولکانوفسکی ضربه‌ای سنگین با مشت به ماخاچف وارد کرد در حالی که مبارز روسی او را به زمین زده بود، اما در ادامه هر دو مبارز سر پا به مبارزه ادامه دادند. ماخاچف با ضربات پای خود توانست رقیب استرالیایی را عقب رانده و به فنس بدوزد.

بعد از دو راند، ماخاچف سعی داشت از وولکانوفسکی فاصله بگیرد، اما مبارز استرالیایی با ضربات پای خود به پا و بدن ماخاچف او را آزار می‌داد. ماخاچف در ادامه بار دیگر حریف را به زمین زد، اما بار دیگر با مقاومت وولکانوفسکی مواجه شد. قهرمان پر وزن یو اف سی در پایان راند سوم خیلی خوب کار کرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *