فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری ملکه انگلیس الیزابت دوم

فیلم کامل مراسم تشییع جنازه ملکه انگلیس الیزابت دوم

فیلم کامل فیلم کامل مراسم تشییع جنازه وخاکسپاری ملکه انگلیس الیزابت دوم الیزابت دوم را به همراه حواشی در این صفحه ببینید.

فیلم کامل مراسم تشییع جنازه ملکه انگلیس الیزابت دوم

کاخ باکینگهام اعلام کرده است که مراسم تشییع جنازه ملکه در ابی وست مینستر در ساعت 11 صبح روز دوشنبه 19 سپتامبر برگزار خواهد شد و در روز عزاداری که پادشاه اعلام کرده تعطیلی رسمی در این کشور است.

در حال حاضر ملکه در سالن رقص قلعه Balmoral در یک تابوت از جنس بلوط با تشریفات سلطنتی و با تاج گلی در بالای آن قرار دارد. سخنگوی کاخ گفت که این “صحنه ای از وقار آرام” است که به کارکنان املاک بالمورال او اجازه می دهد برای آخرین بار  ادای احترام کنند.

این آغاز فرصت برای وداع نگهبانان افتخار، خدمات کلیسا و مردم است، تا ملت بتوانند خداحافظی طولانی با ملکهداشته باشند و تابوت او در روزهای آینده به تالار وست مینستر منتقل می‌شود تا چهار روز در ایالت بماند.

فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری ملکه انگلیس الیزابت دوم

در این مدت، پادشاه “همه وظایف دولتی لازم” را انجام خواهد داد. سخنگوی وی گفت: «تمرکز اصلی او رهبری خانواده سلطنتی، ملت، قلمروها و کشورهای مشترک المنافع در سوگ ملکه خواهد بود».

روز دوشنبه، او و همسر ملکه به تالار وست مینستر سفر خواهند کرد، جایی که طبق معمول، هر دو مجلس پارلمان برای ابراز تسلیت به خاطر مرگ ملکه تشکیل جلسه خواهند داد.

همچنین ببینید:

بیوگرافی ملکه الیزابت دوم ملکه انگلیس و همسر و فرزندان و عکس جوانیبیوگرافی ملکه الیزابت دوم ملکه انگلیس

روز یکشنبه، تابوت از طریق آبردین به کاخ ادینبورگ خواهد رفت، یک سفر شش ساعته با شش نفر از نگهبان که تابوت را از سالن رقص به ماشین نعش کش  اسکوت خواهند کرد.

ملکه سپس به مدت 24 ساعت در کلیسای جامع سنت گیلز دراز می کشد و مردم اسکاتلند را قادر می سازد تا آخرین ادای احترام خود را با حضور نظامیان انجام دهند. در آن شب، پادشاه و اعضای خانواده سلطنتی شب زنده داری خود را برپا می کنند.

فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری ملکه انگلیس الیزابت دوم

عصر روز بعد، تابوت ملکه با همراهی پرنسس رویال به لندن منتقل می شود و ساعت 8 شب به کاخ باکینگهام می رسد.

قبل از انتقال به اتاق تعظیم، جایی که گروهی از کشیشان نگهبانی خواهند داشت.

همچنین ببینید فیلم / وصیت نامه ملکه الیزابت دوم ملکه انگلیس

در اوایل بعدازظهر روز چهارشنبه، تابوت مزین به تاج سلطنتی، همراه با تاج گل، با صفوفی به کاخ وست مینستر برای دراز کشیدن در حالت خوابیده برده می‌شود، جایی که به مدت چهار روز تا صبح باقی خواهد ماند.

فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری ملکه انگلیس الیزابت دوم

پادشاه، اعضای خانواده سلطنتی و کارکنان ارشد خانواده ملکه و کینگ در سکوت پشت تابوت قدم خواهند زد، زیرا مسیری را در امتداد باغ کوئینز، مرکز خرید، رژه نگهبانان با اسبدر خیابان پارلمان طی می کنند.

در سرتاسر راهپیمایی، توپخانه سلطنتی اسب سلطنتی کینگز تروپ به سمت هاید پارک شلیک می‌کند

پادشاه در سفر خود به اسکاتلند با اولین وزیر و پس از آن با رئیس پارلمان اسکاتلند دیدار خواهد داشت.

در روز سه‌شنبه 13 سپتامبر، آنها با هواپیما به بلفاست سفر خواهند کرد و بعداً در روز جمعه 16 سپتامبر از ولز دیدن خواهند کرد.

فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری ملکه انگلیس الیزابت دوم

دولت تأیید کرد که روز تشییع جنازه مانند سایر روزها خواهد کرد و هیچ حق قانونی برای مرخصی وجود نخواهد داشت و کارفرمایان می توانند آن را به عنوان بخشی از حق مرخصی کارگر لحاظ کنند.

فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری ملکه انگلیس الیزابت دوم فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری ملکه انگلیس الیزابت دوم

اینترنت کی وصل میشه؟ مهر 1401 چطوری وارد اینستاگرام و واتساپ شویماینترنت کی وصل میشه بلاخره؟ مهر 1401 
اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود آیا در مهر 1401 وصل میشه؟اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود 
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.