فیلم کامل مهسا امینی با لباس کردی در قبرستان و کلیپ رقص

فیلم کامل مهسا امینی با لباس کردی در قبرستان و کلیپ رقص

فیلم کامل مهسا امینی با لباس کردی در قبرستان و کلیپ رقص او که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است مهسا امینی دختر 22 ساله که به دلیل حجاب نامناسب توسط گشت ارشاد بازداشت شد و به اماکن برده شد بر اثر سکته فوت کرد حالا ویدیوهایی از او در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

فیلم کامل مهسا امینی با لباس کردی در قبرستان

مهسا امینی دختر کردستانی اهل سقز بود که به همراه خانواده اش به تهران می آیند تا با اقوامشان ملاقات کنند اما توسط گشت ارشاد در پارک طالاقانی دستگیر و به اماکن برده میشود.

 

پلیس میگوید این دختر به همراه 3 خانم و و آقا در پارک بودند که گشت ارشاد به آنها تذکر میدهد اما چون لباس خانم مهسا امینی نامنساب بوده بازداشت شده تا به اماکن منتقل شود و کلاس های اموزشی برای انها ارائه شود اما به یکباره دچار سکته مغزی میشود و به بیمارستان منتقل میشود.

همچنان درباره علت فوت این دختر جوان حرف و حدیث های زیادی وجود دارد و بسیاری از سلبریتی ها نیز به آن واکنش نشان داده اند.

حتی برخی از مسئولان کشورمان نیز به نحوه برخورد گشت ارشاد با افراد بدحجاب انتقاد کرده اند اما اینکه چه کسی این قانون را تعیین کرده مشخص نیست حتی برخی نماینده های مجلس نیز معترض هستند در حالی که آنها خود از قانون گذاران میباشند.

فیلم کامل تشییع جنازه و خاکسپاری مهسا امینی در سقز را ببینیدفیلم کامل تشییع جنازه و خاکسپاری مهسا امینی در سقز
ازدواج دوم و مجدد شهاب حسینی با هستی مهدوی فر واقعیت دارد؟فیلم / ازدواج دوم شهاب حسینی با دختر جوان
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک نظر

  1. این شخص مهسا امینی نیست و مربوط به یه بلاگر کرد هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.