(کامل) پشت صحنه فیلم حیثیت گمشده مهدی حسینی ها ترکید

(کامل) پشت صحنه فیلم حیثیت گمشده مهدی حسینی ها ترکید

(کامل) پشت صحنه فیلم حیثیت گمشده مهدی حسینی ها ترکید

فیلم کامل پشت صحنه سریال حیثیت گمشده امد و علاقمندان به این سریال میتوانند ان را تماشا کنید سریالی که خیلی دراماتیک و غیر قابل پیش پینی به پایان رسید و برخلاف جریان سریال مشخص شد همه چیز زیر سر خواهر امیر بوده که او را وارد گردابی کرده است که فقط به دور خود بچرخد.

در پشت صحنه سریال حیثیت گمشده مشاهده میکنید که عوامل این سریال چه سختی هایی برای ساخت این سریال کشیده اند و موفق شدند داستان بسیار هیجان انگیزی و معمایی را مقابل دوربین ببرند.

زخمی شدن مهدی حسینی نیا

در این سریال مهدی حسینی نیا بارها با مصدومیت و مجروحیت مواجه شد او از ناحیه ابرو و پا و مصدوم شد که نشان میدهد که چقد خوب نقش خود را بازی میکند.

فیلم کامل پشت صحنه فیلم حیثیت گمشده

مهمترین نکته ای که در این سریال وجود داشت بازیگر نقش اول بودن مهدی حسینی نیا بود که همیشه او را در قالب کاراکترهای مکمل دیده بودیم و این بار به عنوان بازیگر نقش اول عملکرد بسیار زیبایی از خود به نمایش گذاشت.

سریال حیثیت گمشده فیلمنامه دقیق با شخصیت‌پردازی‌های بسیار خوب نیز همراه است. تقریبا تمام شخصیت‌های مهم قصه خوب از آب در می آید حتی آن‌هایی که شاید بسیار کم به طور مستقیم در قصه حضور داشته باشند. سریال پر از لحظات دراماتیک‌ بجا و درست است که در لحظه آن تلنگر حسی مناسب را به مخاطب می‌زند. اما شاید بیش از دراماتیک شدن یک لحظه، درک و حس آن را برای مخاطب مشکل کند یا اصطلاحا حس کردن آن از درک مخاطب خارج باشد.

سریال «حیثیت گم شده» دومین تجربه کارگردانی سجاد پهلوان‌زاده یکی از ان دست پروژه‌هاي‌ نمایشی اسـت کـه متکی بر رفتار و کنش مخاطب اسـت. پهلوان‌زاده در نخستین تجربه کارگردانیش در سریال سقوط هم موفق عمل کرد و حالا دراین سریال با داستانی پر فراز و نشیب روبه‌رو هستیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *