قاتل حورا سادات کیست و چرا کشته شد

قاتل حورا سادات کیست و چرا کشته شد و به قتل رسید

قاتل حورا سادات کیست این سوالی بوده که بسیاری از یوتیوبرها و کاربران شبکه‌های اجتماعی در افغانستان به دنبال پاسخی برای آن هستند حورا سادات به شکل بسیار مشکوکی کشته شد و باعث گردید جنجال زیادی در فضای مجازی به وجود بیاید و بسیاری از کاربران طالبان و برخی دیگر لطیف همسر سابق هورا سادات را قاتل بدانند.

حورا سادات دختر یوتیوبر افغانستان بوده که چندی پیش جسد او در خانه‌اش پیدا شد و حالا بسیاری از رسانه‌ها و کاربران شبکه‌های اجتماعی در افغانستان در مورد مرگ او صحبت می‌کنند.

قاتل حورا سادات کیست و چرا کشته شد

قاتل حورا سادات کیست

تعدادی از یوتیوبرهای افغانستان مدعی هستند که طالبان قاتل حورا سادات بوده چرا که این دختر جوان مصاحبه‌هایی با زنان افغان علیه طالبان را در کانال یوتیوب خود به اشتراک گذاشته بود حورا سادات دختر علاقمند به خبرنگاری بود که در کانال یوتیوب خود به مسائل زنان افغانستان می‌پرداخت بعد از مرگ حورا سادات تعدادی از یوتیوبرهای افغان ابراز نگرانی کردند که جانشان در خطر باشد.

برخی از کاربران معتقد هستند که لطیف همسر سابق حورا که از مردان سنتی است عامل یا قاتل این دختر جوان باشد.

حورا چندی پیش در یوتیوب اعلام کرده بود که از همسرش لطیف جدا شده است و حالا تصمیم دارد آزادانه و با فکر بازتر به کار خود ادامه بدهد.

حالا خبر مرگ این دختر جوان در فضای مجازی حسابی بازتاب داشته است برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی نوک پیکان اتهامات را به سوی طالبان نشانه کردند در حالی که سخنگوی طالبان مدعی است به دنبال کشف این معما بوده که چه کسی حورا سادات را به قتل رسانده است.

قاتل حورا سادات کیست و چرا کشته شد

همچنین ببینید

بیوگرافی حورا سادات یوتیوبر افغانستان کیست +افشاگری

ماجرای قتل زن توسط همسرش کنار خیابان در ماهدشت کرج +عکس

پلیس طالبان در کابل کشته شدن حورا سادات، یوتیوبر در کابل را تایید کرد. خالد زدران، سخنگوی پلیس طالبان در کابل اعلام کرد که نیروهای آن‌ها دو نفر از جمله یک زن را به ظن قتل او دستگیر کرده‌اند.

زدران گفت که حورا سادات سه روز قبل (دوشنبه، ۳۰ اسد/مرداد) در حوزه/منطقه ۱۸ کابل از سوی «افراد ناشناس» به قتل رسید.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *