قبرهای 4 طبقه در بهشت زهرا برای فوتی های کرونا (سال 1400)

قبرهای 4 طبقه در بهشت زهرا برای فوتی های کرونا (سال 1400) را به همراه جزییات را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

قبرهای 4 طبقه در بهشت زهرا برای فوتی های کرونا

با توجه به افزایش امار فوتی ها در تهران وضعیت بسیار بدی در بهشت زهرا و غسالخانه ها به وجود امده است و تعداد انبوه اجساد برای دفن باعث شده که مسئولان این گورستان به فکر ساخت گورهای چند طبقه باشند که تا جا برای اجساد دیگر باشد.

قبرهای 4 طبقه در بهشت زهرا برای فوتی های کرونا

سال 92 مسئولان بهشت زهرا قبرهای 4 طبقه زیادی را برای مواقع بحرانی ساخته بودند که همه انها پر شده و حالا قبرهای جدیدتری اماده شده است

مديرعامل سازمان بهشت‌زهرا (س) از آماده شدن قبرهاي چهار طبقه بتوني براي استفاده در مواقع بروز بحران هاي طبيعي خبر داد و گفت كه روزانه 170 فوتي در اين قبرستان دفن مي شوند.

روزنامه ایران سه شنبه ۳۱ فروردین در گفت وگو با علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا، نوشت: در دومین هفته موج چهارم کرونا، آمار مبتلایان به حدود ۲۵ هزار نفر و فوتی‌ها نیز به بیش از ۴۰۰ نفر در روز رسیده و حالا در این شرایط، تهران بالاترین سهم را از میزان شیوع، فوتی و بستری داشته است. تهران در وضعیت فوق قرمز به سر می‌برد و هر هفته شرایطش بحرانی‌تر از هفته قبل گزارش می‌شود. علیرضا زالی، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران طی روزهای گذشته نسبت به اوضاع خطرناک تهران هشدار داده و نگران وضعیت آینده گردش بالای ویروس موسوم به انگلیسی در تهران است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *